<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Balet: Začátečníci + Mírně pokročilí

event pátek 24. 05. | 18:00
60 minut

Erika Ullmannová
Erika Ullmannová
2 280 Kč

720

Balet: Začátečníci + Mírně pokročilí

O kurzu

Taneční styl, který je pro všechny věkové skupiny známý. 
Jeho ladnost a zároveň přesnost je ideální základ pro všechny taneční žánry. Je vhodný zejména pro správné držení těla, taneční paměť, koordinaci, rozsah, individualitu a právě na tyto věci budou zaměřené naše tréninky. Každý trénink bude obohacen o některou z těchto důležitých vlastností tanečníka.

Balet

Balet je základ každého tance a ideální průprava k mnoha sportům.

Rozvíjí pohybové schopnosti a zlepšuje fyzickou kondici.

Zaměřuje se na správné držení těla, koordinaci pohybů a vnímání prostoru.

Pomůže zdravě protáhnout a zpevnit celé tělo.

Je vhodný opravdu pro každého, dodá sebevědomí, potřebnou noblesu a harmonii pohybů s přihlédnutím k vrozeným dispozicím, rytmickému cítění a fantazii.

Co s sebou?

Pohodlné přiléhavé oblečení, např. legíny a tričko. Obuv volte s měkkou podrážkou. Ideální jsou obyčejné taneční piškoty.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Erika Ullmannová

Erika Ullmannová

Erika vystudovala Taneční konzervatoř v Brně, učí na ZUŠ A. Radoka ve Valašském Meziříčí. Ovládá balet, moderní tanec a lidový tanec. Co o sobě říká? Jsem člověk, který se nebojí výzev a do všeho jde naplno. Také pozitivně smýšlející a cílevědomý člověk, který ačkoliv neustále hledá svoji životní cestu, je si stoprocentně jistý, že pokud se bude…

Více na profilu lektora