Centrum Tance logo
Začíná 19. 05. 2021
Balet - pokročilejší techniky (Google Meet)

Balet - pokročilejší techniky (Google Meet)

(YI73885, ct online (google meet), začátek: 19. 5. 2021, konec: 19. 5. 2021)

Co nás čeká? Zamilovaný balet s lektorem Michalem. Těšte se na baletní rozcvičení, které bude uzpůsobené malému prostoru. Vhodné je si ještě před online lekcí udělat místo, ve kterém budete moci švihat nohama a pohybovat rozpaženými pažemi do všech stran. Místo baletní tyče poslouží kuchyňská židle jako držadlo k získání… (pokračování níže)

středa 19. 05. | 07:15
75 minut

Online lekce
Michal Mach
Michal Mach

200 Kč

Balet - pokročilejší techniky (Google Meet) O kurzu

Co nás čeká? Zamilovaný balet s lektorem Michalem. Těšte se na baletní rozcvičení, které bude uzpůsobené malému prostoru.

Vhodné je si ještě před online lekcí udělat místo, ve kterém budete moci švihat nohama a pohybovat rozpaženými pažemi do všech stran. Místo baletní tyče poslouží kuchyňská židle jako držadlo k získání stability. 

Michal říká, že balet je jednoduchý a současně jeho techniky použijete ve všech tanečních stylech, pokud chcete dosáhnout elegance, přesnosti a dynamiky.

Milovat balet je základ pro lásku k tanci.

Balet

Baletní technika je vhodná pro každý věk a zejména pro ty, kteří chtějí získat elegantní držení těla, zvýšit sílu, zlepšit koordinaci a balanc. Baletní technika je také vynikající přípravou k jakémukoli tanci.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

CT online (Google Meet)

Online lekce: jak na to - je to tak jednoduché
1. Přihlásíte se a uhradíte lekci. / Rezervujete si lekci přes permanentku či otevřenou kartu.
2. Kliknete cca 10 minut před začátkem výuky na odkaz v osobním profilu "Odkaz na online lekci".
3. Lektor či správce vás pustí do sálu.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na GOOGLE MEET potřebujete mít registraci na Google (mail @gmail.com), nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.
Doporučení: Pokud se připojíte až po začátku lekce, je možné, že se lektor již bude věnovat výuce, nevšimne si nově příchozího a "nepustí" vás do sálu. Doporučujeme používat zařízení s kamerou a mikrofonem, ale není to podmínka; oboje si můžete vypnout a tím nebýt vidět ani slyšet a jen sledovat lektora.

Co potřebujete na lekci?

Pohodlné přiléhavé oblečení, např. legíny a tričko. Obuv volte s měkkou podrážkou. Ideální jsou obyčejné taneční piškoty.

Michal Mach

Michal Mach

Lektor jógy, který je uznaným držitelem titulu „P.G.D.Y.Ed.“ (Postgraduate Diploma in Yoga Education) = roční vysokoškolské  studium v Indii se zaměřením na pedagogiku jógy (Gordhandas Seksariya College of Yoga and Cultural Synthesis, Kaivalyadhama, Lonavla, Indie). Vyučuje didaktiku jógy na FTVS pod Doc. Strnadem učitele jógy nejvyšší třídy v ČR…

Více na profilu lektora