Centrum Tance logo
Začíná 29. 01. 2022
Baletní maraton

Baletní maraton

(YP77217, seminář, začátek: 29. 1. 2022, konec: 29. 1. 2022)

Seminář na procvičení a naučení se choreografií našeho repertoáru, se kterými bude možno nakonec i vystoupit letos v červnu :). Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit nové choreografie nebo procvičit choreografie, které již znají. Po rozcvičení se budeme postupně věnovat (dle vaší současné kondice) různým… (pokračování níže)

sobota 29. 01. | 09:00
180 minut

Michal Mach
Michal Mach

790 Kč

Baletní maraton O kurzu

Seminář na procvičení a naučení se choreografií našeho repertoáru, se kterými bude možno nakonec i vystoupit letos v červnu :).

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit nové choreografie nebo procvičit choreografie, které již znají. Po rozcvičení se budeme postupně věnovat (dle vaší současné kondice) různým choreografiím, což ve chvílích odpočinku budeme prokládat studiu baletních záznamů.

Těší se na vás Michal

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Pohodlné přiléhavé oblečení, např. legíny a tričko. Obuv volte s měkkou podrážkou. Ideální jsou obyčejné taneční piškoty.

Michal Mach

Michal Mach

Michal je profesionálním lektorem tance a jógy s třicetiletou praxí, který s Centrem Tance spolupracuje už od počátku jeho vzniku. Michal vede lekce pro děti, dospělé a seniory, kdy styl výuky vždy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých klientů. K tanci se dostal již v dětství v taneční přípravce. První lekce baletu absolvoval během dlouhodobého…

Více na profilu lektora