Centrum Tance logo
Začíná 30. 09. 2022
Balet: středně pokročilí

Balet: středně pokročilí

(YP78041, otevřený kurz, začátek: 30. 9. 2022, konec: 17. 2. 2023)

Kurz je vhodný pro všechny ženy a muže, kteří se chtějí naučit tento krásný tanec. V lekcích se soustředíme na strečink, posilování, techniky, kombinace a choreografie. "Zasvěcení" mohou techniky zkoušet i na špičkách. Každý kurz se naučíme jednu choreografii a na konci roku pořádáme studentskou "besídku", které se můžete… (pokračování níže)

pátek 30. 09. | 07:30
60 minut

Michal Mach
Michal Mach

3 960 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Balet: středně pokročilí O kurzu

Kurz je vhodný pro všechny ženy a muže, kteří se chtějí naučit tento krásný tanec. V lekcích se soustředíme na strečink, posilování, techniky, kombinace a choreografie. "Zasvěcení" mohou techniky zkoušet i na špičkách.

Každý kurz se naučíme jednu choreografii a na konci roku pořádáme studentskou "besídku", které se můžete účastnit jako diváci nebo jako účinkující - zatančit si před publikem a ukázat, čím pro vás tanec je a co ve vás probouzí.

Pokud máte o lekce zájem, ale jste začátečníci, lze se domluvit na úvodních individuálních lekcích, kde vás naučím základní techniku, abyste se mohli do lekcí zapojit.

Pokud vás balet zaujal, přijďte se na lekci podívat a domluvíme se na dalším postupu. Tento tanec se LZE naučit v kterémkoli věku :). Přijďte si splnit svůj taneční sen!

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Pohodlné přiléhavé oblečení, např. legíny a tričko. Obuv volte s měkkou podrážkou. Ideální jsou obyčejné taneční piškoty.

Michal Mach

Michal Mach

Michal je profesionálním lektorem tance a jógy s třicetiletou praxí, který s Centrem Tance spolupracuje už od počátku jeho vzniku. Michal vede lekce pro děti, dospělé a seniory, kdy styl výuky vždy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých klientů. K tanci se dostal již v dětství v taneční přípravce. První lekce baletu absolvoval během dlouhodobého…

Více na profilu lektora