logo-centrum-tance
Začíná 06. 03. 2020
Březnový Pole Dance víkend s Maruškou a Leou

Březnový Pole Dance víkend s Maruškou a Leou

(ZW66059, víkendový pobyt, začátek: 6. 3. 2020, konec: 8. 3. 2020)

Další taneční víkend s lektorkami Maruškou a Leou. Čeká Vás opět bohatý program, lekce Pole Dance, PortDeBras a taneční průpravy. Podrobné informace k tanečnímu víkendu.

pátek 06. 03. | 17:00
120 minut

Marie Bubeníková Lea Pialová
Marie Bubeníková, Lea Pialová

3 590

Březnový Pole Dance víkend s Maruškou a Leou O kurzu

Další taneční víkend s lektorkami Maruškou a Leou. Čeká Vás opět bohatý program, lekce Pole Dance, PortDeBras a taneční průpravy.

Podrobné informace k tanečnímu víkendu.

Víkendový pobyt

Chcete si užít nádherný víkend plný radosti, tance a zábavy? Pojeďte s námi! Naši zkušení lektoři vás provedou různými tanečními styly, fitness programy anebo jógou. Objevíte nová místa. Budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Co s sebou?

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Motto: Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.  Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci…

Více na profilu lektora
Lea Pialová

Lea Pialová

Motto: ,,Kouzlo života spočívá v objevování našich skrytých možností!" V životě jsem zkusila všechny možné sporty od házené, přes moderní tanec a fitness až po pole dance, který mě naprosto učaroval.Na lekcí spolu zažijeme spoustu zábavy, odreagujete se, zpevníte tělo, vybudujete si sebevědomí nejenom z krásné postavy a překonávání svých…

Více na profilu lektora