Centrum Tance
Začíná 06. 03. 2020
Víkendový pobyt s jógou

Víkendový pobyt s jógou

(ZW66499, víkendový pobyt, začátek: 6. 3. 2020, konec: 8. 3. 2020)

Víkendový pobyt s jógou vedený lektorkou Dagmar Pančíkovou, tentokrát se zaměřením na lymfu a detox. Víkend se uskuteční v krásném prostředí Wellness Hotelu Panorama ****. V ceně pobytu je i večerní relaxace v saunovém světě. Informace k pobytu.

pátek 06. 03. | 17:00
90 minut

Dagmar Pančíková
Dagmar Pančíková

3 490

Víkendový pobyt s jógou O kurzu

Víkendový pobyt s jógou vedený lektorkou Dagmar Pančíkovou, tentokrát se zaměřením na lymfu a detox. Víkend se uskuteční v krásném prostředí Wellness Hotelu Panorama ****. V ceně pobytu je i večerní relaxace v saunovém světě.

Informace k pobytu.

Víkendový pobyt

Chcete si užít nádherný víkend plný radosti, tance a zábavy? Pojeďte s námi! Naši zkušení lektoři vás provedou různými tanečními styly, fitness programy anebo jógou. Objevíte nová místa. Budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Co s sebou?

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Dagmar Pančíková

Dagmar Pančíková

Moje motto: "Carpe diem!" O mně v kostce Baví mě lidé a baví mě pečovat o jejich fyzickou i psychickou pohodu, objevovat tajemství lidského těla i psýché.Naučila jsem se hýčkat pleť kosmetickým ošetřením, zaktivovat lymfatický systém lymfodrenáží, zregenerovat tělo při relaxační masáži a ztišit a zklidnit hlavu při řízené relaxaci v alfa hladině…

Více na profilu lektora