Centrum Tance logo
Začíná 29. 05. 2020
Víkend s jógou Medličky

Víkend s jógou Medličky

(ZW67674, víkendový pobyt, začátek: 29. 5. 2020, konec: 31. 5. 2020)

Další z řady víkendových pobytů s vaší oblíbenou lektorkou Dagmar. Tentokrát v prostředí penzionu Medličky v malebné krajině Vysočiny v blízkosti Batelova a okolních měst Pelhřimova, Jihlavy a Telče.Kromě relaxace Vás opět čeká bohatý program zaměřený na jógu a zdravý životní styl. Více informací.  

pátek 29. 05. | 18:00
120 minut

Dagmar Pančíková
Dagmar Pančíková

3 490

Víkend s jógou Medličky O kurzu

Další z řady víkendových pobytů s vaší oblíbenou lektorkou Dagmar. Tentokrát v prostředí penzionu Medličky v malebné krajině Vysočiny v blízkosti Batelova a okolních měst Pelhřimova, Jihlavy a Telče.
Kromě relaxace Vás opět čeká bohatý program zaměřený na jógu a zdravý životní styl.

Více informací.

 

Víkendový pobyt

Chcete si užít nádherný víkend plný radosti, tance a zábavy? Pojeďte s námi! Naši zkušení lektoři vás provedou různými tanečními styly, fitness programy anebo jógou. Objevíte nová místa. Budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Co s sebou?

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Dagmar Pančíková

Dagmar Pančíková

Moje motto: "Carpe diem!" O mně v kostce Baví mě lidé a baví mě pečovat o jejich fyzickou i psychickou pohodu, objevovat tajemství lidského těla i psýché.Naučila jsem se hýčkat pleť kosmetickým ošetřením, zaktivovat lymfatický systém lymfodrenáží, zregenerovat tělo při relaxační masáži a ztišit a zklidnit hlavu při řízené relaxaci v alfa hladině…

Více na profilu lektora