Centrum Tance logo
Začíná 11. 06. 2021
Supercalifragilisticexpialidocious IV.

Supercalifragilisticexpialidocious IV.

(ZW73004, víkendový pobyt, 11. - 13. 6. 2021)

POZOR přesun z března na 11. - 13. 6. 2021! Supercalifragilisticexpialidocious IV. - čtvrtý tanečně - relaxační víkend s Kathreen Derouet, jehož mottem je "Načerpejte novou energii při tanci a relaxaci". V prostředí Sport V hotelu Hrotovice vás čeká nejen bohatý taneční program s Vaší oblíbenou lektorkou, ale i možnost… (pokračování níže)

pátek 11. 06. | 17:00
60 minut

Katka Derouet
Katka Derouet

4 290 Kč

Supercalifragilisticexpialidocious IV. O kurzu

POZOR přesun z března na 11. - 13. 6. 2021!

Supercalifragilisticexpialidocious IV. - čtvrtý tanečně - relaxační víkend s Kathreen Derouet, jehož mottem je "Načerpejte novou energii při tanci a relaxaci".

V prostředí Sport V hotelu Hrotovice vás čeká nejen bohatý taneční program s Vaší oblíbenou lektorkou, ale i možnost relaxace, krásných procházek po okolí a samozřejmě pořádný kopec zábavy.

Podrobné informace

Víkendový pobyt

Chcete si užít nádherný víkend plný radosti, tance a zábavy? Pojeďte s námi! Naši zkušení lektoři vás provedou různými tanečními styly, fitness programy anebo jógou. Objevíte nová místa. Budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?
Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora