Centrum Tance logo
Začíná 19. 03. 2021
Jarní orientální relaxační víkend

Jarní orientální relaxační víkend

(ZW73035, víkendový pobyt, 19. - 21. 3. 2021)

Jarní orientální relaxační víkend, v krásném prostředí penzionu Starý Svět u Votic. Tentokrát budete mít taneční a relaxační program již od pátku, užijete si tak více lekcí tance, cvičení i více relaxace. A to vše s vašimi oblíbenými lektorkami Danielou a Klárkou. Více informací k víkendu.

pátek 19. 03. | 18:00
120 minut

Daniela Pardusová Klára Stáňová
Daniela Pardusová, Klára Stáňová

4 890 Kč

Jarní orientální relaxační víkend O kurzu

Jarní orientální relaxační víkend, v krásném prostředí penzionu Starý Svět u Votic. Tentokrát budete mít taneční a relaxační program již od pátku, užijete si tak více lekcí tance, cvičení i více relaxace. A to vše s vašimi oblíbenými lektorkami Danielou a Klárkou.

Více informací k víkendu.

Víkendový pobyt

Chcete si užít nádherný víkend plný radosti, tance a zábavy? Pojeďte s námi! Naši zkušení lektoři vás provedou různými tanečními styly, fitness programy anebo jógou. Objevíte nová místa. Budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?
Daniela Pardusová

Daniela Pardusová

Lektorka absolvovala rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT: Lektor orientálního tance Vzkaz pro klienty Chcete-li se s radostí setkávat při tanci s podobně Vámi naladěnými ženami, v příjemné atmosféře se zajímavou hudbou, přijďte na mé kurzy, semináře, víkendy a dovolené u moře s orientálním tancem. Motto: ,,Tančit životem s láskou a radostí…

Více na profilu lektora
Klára Stáňová

Klára Stáňová

Lekce s Klárou jsou pohodové a krásně si na nich „vyčistíte“ hlavu… a rozhodně také propotíte tričko. Procvičíte si na nich techniku, improvizaci, stínování i choreografie. Klára hodně dbá na to, aby vynikla osobnost každé tanečnice a hlavně aby na lekci byla dobrá nálada.   Motto: "A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.…

Více na profilu lektora