Centrum Tance logo
Začíná 04. 06. 2021
Červnový pole dance víkend

Červnový pole dance víkend

(ZW73871, víkendový pobyt, Pá 4. 6. - Ne 6. 6. 2021)

Další taneční víkend s lektorkami Maruškou a Leou. Čeká Vás opět bohatý program, lekce Pole Dance, PortDeBras, taneční průpravy, jógy a posilování. Podrobné informace k tanečnímu víkendu.

pátek 04. 06. | 17:00
120 minut

Marie Bubeníková Lea Pialová
Marie Bubeníková, Lea Pialová

3 990 Kč

Červnový pole dance víkend O kurzu

Další taneční víkend s lektorkami Maruškou a Leou. Čeká Vás opět bohatý program, lekce Pole Dance, PortDeBras, taneční průpravy, jógy a posilování.

Podrobné informace k tanečnímu víkendu.

Víkendový pobyt

Chcete si užít nádherný víkend plný radosti, tance a zábavy? Pojeďte s námi! Naši zkušení lektoři vás provedou různými tanečními styly, fitness programy anebo jógou. Objevíte nová místa. Budete ve společnosti stejně naladěných lidí.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?
Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Motto: Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.  Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci…

Více na profilu lektora
Lea Pialová

Lea Pialová

Motto: ,,Kouzlo života spočívá v objevování našich skrytých možností!" V životě jsem zkusila všechny možné sporty od házené, přes moderní tanec a fitness až po pole dance, který mě naprosto učaroval.Na lekcí spolu zažijeme spoustu zábavy, odreagujete se, zpevníte tělo, vybudujete si sebevědomí nejenom z krásné postavy a překonávání svých…

Více na profilu lektora