Centrum Tance

Nabídka kurzů a lekcí

Capoeira: Začátečníci

pátek 24. 1. 2020 18:00–19:00 (60 minut)
Začátečníci
Václavské nám. 36 - sál 2, Praha 1
Linda
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Bodyforming

pátek 24. 1. 2020 20:00–21:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavské nám. 36 - sál 1, Praha 1
Martina Panochová
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

STRONG by Zumba

sobota 25. 1. 2020 09:15–10:15 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál 3, Brno
Hana Vereščáková
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

TRX

neděle 26. 1. 2020 16:00–17:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavské nám. 36 - sál 3, Praha 1
Vilém Matyáš
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

PortDeBras

neděle 26. 1. 2020 17:00–18:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavské nám. 36 - sál 1, Praha 1
Vilém Matyáš
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Shuffle dance: Začátečníci

neděle 26. 1. 2020 17:00–18:00 (60 minut)
Začátečníci
Václavské nám. 36 - sál 2, Praha 1
Martina Panochová
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Bodyforming

neděle 26. 1. 2020 17:00–18:00 (60 minut)
Pro všechny
Politických vězňů 8 - sál 1, Praha 1
Květa Hofnerová
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Jóga CZ/ENG

neděle 26. 1. 2020 18:00–19:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál 1, Brno
Barbora Walletzký
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Street dance: Začátečníci

neděle 26. 1. 2020 18:00–19:00 (60 minut)
Začátečníci
Václavské nám. 36 - sál 2, Praha 1
Martina Panochová
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Core jóga

neděle 26. 1. 2020 19:00–20:00 (60 minut)
Pro všechny
Politických vězňů 8 - sál 3, Praha 1
Eva Šebestová
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Pilates

neděle 26. 1. 2020 19:00–20:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál 2, Brno
Jana Cindlerová
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Twerk fitness: Začátečníci

neděle 26. 1. 2020 19:00–20:00 (60 minut)
Začátečníci
Václavské nám. 36 - sál 2, Praha 1
Martina Panochová
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Dancehall

neděle 26. 1. 2020 20:00–21:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavské nám. 36 - sál 2, Praha 1
Martina Panochová
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Jumping

pondělí 27. 1. 2020 15:45–16:45 (60 minut)
Pro všechny
Václavské nám. 36 - sál 1, Praha 1
Adriana Ondrušová
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Vinyasa flow jóga

pondělí 27. 1. 2020 16:00–17:00 (60 minut)
Středně pokročilí
Václavská - sál A, Brno
Dagmar Pančíková
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Vinyasa jóga: Začátečníci

pondělí 27. 1. 2020 17:00–18:00 (60 minut)
Začátečníci
Václavská - sál 4, Brno
Barbora Walletzký
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Fit dance

pondělí 27. 1. 2020 17:00–18:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál B, Brno
Lucie Smetanová
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Cvičení pro zdravá záda

pondělí 27. 1. 2020 17:00–18:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál A, Brno
Dagmar Pančíková
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Hip Hop

pondělí 27. 1. 2020 17:30–18:30 (60 minut)
Pro všechny
Václavské nám. 36 - sál 2, Praha 1
Wahe
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Jemné zdravotní cvičení

pondělí 27. 1. 2020 17:30–18:30 (60 minut)
Pro všechny
Politických vězňů 8 - sál 1, Praha 1
Johanka Řezníčková
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Jóga

pondělí 27. 1. 2020 18:00–19:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál A, Brno
Barbora Walletzký
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Latino Fit & Body Balance

pondělí 27. 1. 2020 18:00–19:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál 3, Brno
Marika Schrimpel
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Shuffle dance: Začátečníci

pondělí 27. 1. 2020 18:00–19:00 (60 minut)
Začátečníci
Václavská - sál B, Brno
Wendy
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Total body workout

pondělí 27. 1. 2020 18:00–19:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál 1, Brno
Lucie Mokrá
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Rumba technika

pondělí 27. 1. 2020 18:30–19:15 (45 minut)
Začátečníci
Politických vězňů 8 - sál 1, Praha 1
Vít Lorenc
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Jemná jóga

pondělí 27. 1. 2020 19:00–20:00 (60 minut)
Pro všechny
Čáslavská 15, Praha 3
Karolina Štraus Idris
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Street Femme

pondělí 27. 1. 2020 19:00–20:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavská - sál A, Brno
Wendy
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč

Dancehall

pondělí 27. 1. 2020 19:00–20:00 (60 minut)
Pro všechny
Václavské nám. 36 - sál 1, Praha 1
Klárka
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Aerial Hoop: Mírně pokročilí

pondělí 27. 1. 2020 20:00–21:00 (60 minut)
Mírně pokročilí
Novákových 20a - sál 1, Praha 8
EvoLucie
200 (1 lekce)
1 lekce
200 Kč

Shuffle dance: Středně pokročilí

pondělí 27. 1. 2020 20:00–21:00 (60 minut)
Středně pokročilí
Václavská - sál 2, Brno
Jan Čermák
150 (1 lekce)
1 lekce
150 Kč
hbu4n