Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Jsem obyčejná mamka, která se ráda směje, miluje svá zlatíčka, dobrou náladu, přírodu, zvířata, sladkosti.....a hlavně tanec!!!

  Než jsem začala s tancem, navštěvovala jsem karate, aerobic ale pak jsem v roce 2004 zahlédla orientální tanec a zamilovala se. Okouzlil mě natolik, že při první příležitosti jsem navštívila kurz a v naději, že jednou budu také ladnou tanečnicí, jsem se lačně pustila do tančení.

  Zamilovala jsem si ho nejen pro pocit z pohybu jako takového, ale i pro jeho vnitřní krásu. Pomohl mi v nejedné těžké životní chvíli, dal mi pocit krásy, radosti, štěstí ... Líbí se mi, že se v něm najde každá žena bez ohledu na věk, postavu a povahu. Pokaždé můžeme být někým jiným: jednou něžné víly, podruhé tajemné svůdkyně, pak hravé dračice ... prostě podle nálady. V tanci lze vyjádřit veškeré pocity, které nosíte uvnitř, není třeba slov, stačí se jen uvolnit, zaposlouchat se do hudby a tančit ...

  Jaká jsem v orientálním tanci

  Osobně se mi nejvíc líbí klasický egyptský styl, saidy s hůlkou, tanec se závojem ... Vlastně nepohrdnu žádným stylem orientálního tance, nové věci jsou pro mě vždy příjemná změna. Jak se říká, zkusit by se mělo všechno :o). Ale úplně nejraději mám hravý projev na chytlavou veselou hudbu, tak trochu v něm popustím uzdu tomu malému raráškovi, co ve mě dřímá :o).

  Svým tanečnicím bych ráda předala nejen kus tanečního umění, ale i trochu té pozitivní energie, která z tance pramení.
  Přeji si, aby v tanci našly uvolnění, aby cítily radost, kterou tanec přináší. Věřím, že v se v kurzu potkají s novými spřízněnými dušemi, zahodí běžné starosti za hlavu a z hodiny budou odcházet s úsměvem na rtech, spokojené sami se sebou a budou se těšit na další hodinu stejně tak, jako já se už teď těším na ně.

  Nabídka vystoupení:

  Lektorka Jana tančí klasický egyptský tanec Raks Sharqi, který je poplulární u profesionálních tanečnic po celém světě. Raks Sharqi je styl, ve kterém orientální tanečnice měří své síly na tanečních soutěžích a festivalech. Zaujme taneční i netaneční publikum svou nápaditostí a procítěním.
  Jana vystupuje také s různými tanečními předměty, mezi které patří závoj, hůlka, křídla ISIS, šavle.

  K oblíbeným tanečním choreografiím patří Hagalla, hravý folklórní tanec, Orientální flamenco, kde se snoubí ladný orientální tanec s temperamentním flamenkem.

  Jak vnímám a vyučuji flirt dance

  Taneční styl flirt dance, hit roku 2008, spojuje hravý tanec s účinným tvarováním postavy a protahováním. Má mnoho podob, tančí se na zemi, u zdi, na židli, u tyče, s různými dalšími pomůckami a neochvějně k tomu patří také extravagance a svůdné oděvy s nezbytným doplňkem například v podobě bot na vysokých podpatcích. Flirt dance Vás naučí hrát si sama se sebou. Zapomeňte však na vulgární a laciné předvádění o tom flirt dance není. Cílem je probudit Ženu, která dřímá uvnitř Vašeho těla a ta může být romantická a něžná a někdy zase nezkrotná dračice.

  Jaké jsou mé lekce flirt dance

  Vyučuji dva taneční styly orientální tanec a flirt dance. Krásné na obou je, že mají pro tanečnici mnoho společného. Při tanci vyjadřujete Vaše emoce a aktuální náladu, můžete být, kým chcete, vždy budete krásná. Lekce flirt dance jsou zaměřené nejen na důkladné protažení a posílení těla, zejména často zmiňovaných ženských partií (pas, boky, stehna, hrudník, záda), ale také na svůdné variace, při kterých se nejen rozesmějeme, ale především se naučíme být za všech okolností tzv. nad věcí. Na svých lekcích se snažím otevřít svět ženám, které nalezly kuráž udělat něco pro sebe.

  Koho na svých lekcích flirt dance uvítám

  Ženy, matky, manželky, kamarádky děláme pro své okolí dost, tak teď zas budeme dělat něco jen pro sebe a věřte, že za to budeme oceněny více, než kdybychom se sebezapřením umývaly po večerech nádobí. Když budeme mít náladu, budeme svůdné a hravé a to za každých podmínek, i když na sobě nebudeme mít minišaty. Užijeme si každou minutu a vychutnáme si každý pocit a prožitek, který nám tanec přinese. V tanci jsou používány techniky, které si postupně osvojíme, přesto však můžeme tančit „bez zábran a omezení“. Pravidla si určujeme samy. Nebojte se své fantazie. Chcete-li být rozvernou holčičkou s culíky, nic Vám nestojí v cestě se jí stát.

  Motto: Vyzdvihneme ŽENU se vším všudy. Ženu, která ví, co chce, je zdravě sebevědomá, rafinovaná, plná energie, přitom sladce nevinná a jemná.

 • Kurzy 1

  Čtvrtek 12. 8. 2021

  Yalla

  čtvrtek 12. 8. 2021 18:00–20:00 (120 minut)
  pokročilí, lekce: 7 / 9
  Novákových 20a - sál 3, Praha 8
  Jana Mirjam Křížková
  Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.
  0 Kč 5 400 Kč (3 lekce)
  3 lekce
  5 400 Kč
  1 800 Kč
  h2cur