<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
 • comment O lektorovi

  Miluji hudbu. A zbožňuji tanec.

  Tančím na cokoliv, co lahodí mému uchu a hlavně srdci. Je jedno, jestli hraje rock, pop, klasika nebo orient, pokud se dotkne mého srdíčka, tak tančím. A když zrovna nemohu, tak tančí alespoň moje duše.

  Jsem typický Vodnář. Narodila jsem se ve vzdušném znamení, možná proto lítám v oblacích a stavím vzdušné zámky a ráda je pomáhám stavět i ostatním. Ale nohama jsem pevně spjata se zemí. Pro ty, co se trochu zajímají o astrologii musím přiznat, že drtivá většina charakteristik tohoto znamení na mě sedí.

  Taneční průprava

  Tančit jsem začala už na středoškolských studiích v taneční skupině, kde jsme se učili standardní a moderní tanec (v té době moderna zahrnovala výrazový tanec s prvky baletu, latiny a disca) Po škole jsem zkoušela i aerobik, kalanetiku a podobné dostupné disciplíny, ale žádná mě nenadchla tak, jako tanec samotný. Buď bylo moc skákání nebo posilování.
  Po narození dcery jsem se díky jednomu letáčku v roce 2003 dostala k orientálnímu tanci u lektorky Elahe. A už jsem u něj zůstala. Při něm dokonale využiji své přednosti (i zadnosti, nejsem žádná křehotinka ?). Mými následnými lektory byli a jsou taneční osobnosti jako je Káťa Krejčová, Šárka Martináková, Latifah, Shereen, Eva Procházková, ze zahraničních lektorů Mohamed Kazafy, Lubna Emam, Jillina, a další skvělé lektorky a lektoři tance, kteří mi pomáhají formovat osobitý styl.

  Proč orient

  Orientální tanec vyjadřuje přesně to NĚCO, co máme každá v sobě někde ukryto, ale v dnešní uspěchané době nemáme většinou čas se tím zaobírat.. Díky tanci mohu ze sebe dostat všechny emoce, pocity, které mám v tu chvíli, kdy slyším hudbu. Lásku, radost, štěstí, obavy, odloučení, smutek. A která z nás by nechtěla alespoň na chvíli vypadat jako princezna z Tisíce a jedné noci?

  Proč flirt

  Je to podobné jako s orientálním tancem, jenže u flirtu si mohu více hrát. Být hodně koketka a se lstivě nevinným výrazem zdůraznit svou ženskost. Dokázat v sobě najít a odhodlaně vyjádřit ženskou rafinovanost bez ohledu na věk, postavení a tělesné dispozice. V tu chvíli je mi jedno, že mi už není 20 let a nejsem nejštíhlejší, když vím, že dokážu upoutat pozornost toho, koho chci. A věřte, že to vždycky zabere ?. Normálně jsem jako všechny ostatní – jsem matkou, manželkou, dcerou, spolupracovnicí, kamarádkou. Ale když tančím flirt, stává se z mě nespoutaná rošťanda, kočka na lovu, sebevědomá a sebejistá lvice. Co víc si přát?

  Poděkování

  Své první lektorce a tanečnici Elahe, která dokázala upoutat mou pozornost a nadchnout mě pro orientální tanec. Svým kamarádkám Marušce, Dáši a Ivě, které mě nenechaly usnout na vavřínech. Katce Krejčové, Šárce Martinákové a Shereen, mým vzorům, díky nimž mám potřebu se neustále zdokonalovat. A také své rodině a hlavně mému muži, za jejich nekonečnou trpělivost a toleranci k mým koníčkům a vrtochům.

  PS: Už dávno vím, co chci. Chci tančit.

  PPS: A jestli budete chtít i vy, můžeme tančit společně :-)

 • assignment Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového