<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
 • comment O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  Věnuji se salse a dalším tancům karibské oblasti. Salsa mi přináší možnost uvolnit se, projevit se, odpočinout si od běžných starostí a totéž bych chtěla předávat i Vám. Nezáleží na tom, jestli jste nebo nejste profesionální tanečníci, tanec může přece provázet životem i Vás a proto se těším na setkání s Vámi na některé z mých lekcí.

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  workshopy s lektory:
  - Mandy Valdés
  - Alberto Valdes, Eloy Leyva, Tomasito Santamaria (Clave Negra)

  Koncept lekcí

  Na svých lekcích bych Vás chtěla naučit ovládat tělo, poddat se tanci a hlavně tančit pro radost. Důraz kladu na vnímání hudby, cítění rytmu a spontánnost. Na moje lekce mohou chodit klienti všech věkových kategorií, protože salsa je tanec pro všechny.

  Život s tancem/cvičením v kostce

  Pohybu se věnuji odmalička, vystřídala jsem různé druhy sportů. Tanec mě oslovil v období tanečních a rekreačně jsem u něj zůstala dodnes. Dává mi pocit uvolnění, spontánnosti a možnost být sama sebou. Přináší mi oddych od běžných každodenních starostí a dalších pracovních povinností. Motivuje mě radost z pohybu a vždy mě v tom utvrdí i to, když vidím zaplněný parket lidmi, kteří tančí tak rádi jak já.

 • assignment Kurzy 4

 • account_balance_wallet Fotky 23