<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
 • O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  Tanec je pro mě relax, je to činnost, která mi dovolí zapomenout na každodenní problémy, je to cesta k uvolnění těla i mysli. Tanec je pro mě také závislostí a způsobem, jak udržet své tělo ve formě… říká matka dvou malých dětí. Přijďte na mé lekce vyzkoušet, jaké účinky bude mít tanec na vás..

  Motto: Žij si, jak dlouho chceš, nikdy se nedoučíš všeho.

  Koncept lekcí

  Flirt dance
  Za úplný základ flirt dance považuji správné zvládnutí S-faktoru, který pak využívám společně s prvky orientu, jazz dance, latiny a gogo tance v choreografiích. Ráda vedu hodiny ve svižnějším tempu a stejně tak většinou koncipuji i své choreografie. Při jejich tvorbě se inspiruji klipy současných hudebních pop a rnb interpertů, například Beyonce, Rihanny, Nicole Sherzinger, Jennifer Lopez, Black Eyed Pease apod.

  Twerking
  U twerku kladu důraz především na správné zvládnutí široké škály pohybů pánví. Naučíme se zadečkem třepat opravdu všemožnými způsoby ve všemožných polohách. Jednotlivé prvky pak spojíme do jednoduché choreografie. V pokročilejších kurzech nás čekají náročnější a rychlejší choreografie. 

  Život s tancem/cvičením v kostce

  K tanci jsem se více méně dostala až na gymnáziu v rámci povinných tanečních. Klasické tance byly sice hezké, ale na mě asi až moc klasické. Tak jsem začala hledat druh tance, který by mě naplňoval a uspokojoval mé náročné požadavky. Zkusila jsem hip hop, jazz dance či latin dance, ale stále to nebylo TO pravé. Pak jsem se v roce 2008 poprvé setkala s flirt dance a náhle už jsem neměla potřebu pátrat dál. Flirt dance mi nabídl nejen fyzické vybití a psychické uvolnění, ale s přibývajícími lekcemi i vyšší sebevědomí a nový pohled na sebe jako na ženu. Flirt dance má úžasnou schopnost probudit a maximalizovat ženskost v každé z nás, ukáže nám, jak jsme jedinečné a krásné. A v neposlední řadě nám pomůže těmi správnými pohyby vytvarovat a zpevnit postavu. A přesně z těchto důvodů jsem si tento jedinečný druh tance tak oblíbila.
  Před Vánoci 2013 jsem díky svým kurzistkám flirt dance objevila TWERK. Strašně se jim to kroucení prdelkou líbilo a chtěly po mě, ať se to také naučím… a pak to naučím rovněž je. Moc jsem se na to netvářila, ale velmi brzy mě TWERK zcela pohltil a nyní jsem připravena naučit pořádně zatřepat zadečkem i vás!

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového