<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
 • comment O lektorovi

  Vzkaz pro klienty

  Latinsko-americké tance jsou tady pro všechny a právem si získaly srdce miliónů lidí na celém světě. Pokud chcete tancovat, nezáleží na věku, ani na tom, jestli jste profesionální tanečníci nebo lidé, kteří v životě netancovali. Tančit je úžasné! Hudba prosycena sluncem, pohodou a temperamentem nadchne každého. Ale dost řečí! Pojďte si se mnou zatančit a sami objevit, co je to rumba, salsa, cha-cha, jive, paso doble a samba. 

  Úspěchy

  2012 - 2. vícemistr Mistrovství České republiky v salse
  2011 - Finalista Mistrovství České republiky v 10 tancích v kategorii dospělých
  2006 - 5. místo Taneční liga České republiky v latinskoamerických tancích v kategorii dospělých
  2002 - Semifinalista Mistrovství Ruska v latinskoamerických tancích v kategorii junior II

  Koncept lekcí

  V lekcích si nejen skvěle zatančíte, ale také pobavíte! Naučíte se něco nového, a při tom se necháte unášet latino hudbou.

  Život s tancem/cvičením v kostce

  Jmenuji se Igor Misyurenko, narodil jsem se 3.6. 1987 ve Volgogradu v Rusku. Tanci se věnuji už od svých pěti let, a právě taneční kariéra mě zavedla do Čech, kde se věnuji tanci na mezinárodní úrovni. Za svoji taneční kariéru jsem již absolvoval nespočet tanečních workshopů, seminářů, individuálních lekcí apod. Při tanci mě nejvíce inspiruje hudba, rozvíjení možností svého těla a hledání nových tanečních forem. Proto mně tanec dává opravdovou radost ze života.

 • assignment Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového