Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Miluji tanec. V tanci se cítím svobodná, cítím se sama sebou. Na mých kurzech porozumíte svému tělu i své duši. Naučím Vás stát zpříma, půvabně chodit, dobře dýchat. Již od pěti let jsem navštěvovala ZUŠ Opočno a sportovní gymnastiku. Tanec mě natolik očaroval, že jsem se rozhodla pro studium taneční konzervatoře. Momentálně studuji Speciální pedagogiku na Karlově univerzitě a dál se vzdělávám v oblasti tance. 

  Motto: Co neuhladíš, to neuškrábeš.

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  Vystudovala jsem taneční konzervatoř Duncan centre, která je zaměřená na současný tanec a choreografii. Současný tanec jsem studovala pod vedením Dory Hoštové, Joe Alegada, Lenky Bartůňkové a dalších, klasickou taneční techniku a graham techniku pod vedením Aleny Drápalíkové. Mým vyučujícím na lidové tance byl Honza Malík.

  Úspěchy

  2012 vystoupení na gala večeru festivalu Malá inventura
  2011 uvedení vlastní choreografie na přehlídce středních škol Schola pragensis 
  2010 spolupráce na Vánočním koncertě v Opočně, choreografie na koncertu Petry Bónové

  Koncept lekcí

  Na začátku každé hodiny se pořádně protáhneme, abychom zvětšili naší flexibilitu a byli pohyblivější. Postupně se naučíme ovládat základní klasické prvky jako je demi plié, relevé, battement tendu, port de bras a další. Velký důraz kladu na ladnost pohybu, správné držení těla, které nám pomůže i v každodenním životě a hlavně na prožitek a radost z pohybu. Baletní průpravu doporučuji jako základ pro jakýkoliv jiný taneční styl.

   

 • Kurzy 1

  Sobota 2. 7. 2022

  Letní tábor s Centrem Tance 2022

  Sobota až sobota 2.–9. 7. 2022
  pro všechny, lekce: 8
  Mladějov, Mnichovo Hradiště
  Nikol Mikesková, Adriana Zachová
  6 390 Kč (8 lekcí)
  8 lekcí
  6 390 Kč
  v65qs