<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
 • comment O lektorovi

  Studuji FTVS v Praze a mohu říct, že pohyb je můj život. Neustále objevuji nové formy cvičení. Na každou lekci, kterou mám, se hrozně těším. Účastníci lekce jsou na hodině ti nejdůležitější, poněvadž pro ně to dělám. Vždycky mě potěší, když mě nějaká z účastnic obdaří úsměvem, ať už během nebo po skončení lekce. Když odcházím domů, tak mám dobrou náladu, úsměv na rtu a mrzí mě, že už to je za mnou. Lekce přizpůsobuji dle schopností klientů, proto si nováčci i pokročilí vždy přijdou na své. 

  Učím lidi přirozeně ovládat své tělo. Milovat pohyb.

  • Mým největším koníčkem je jumping. Skákání na trampolínkách jsem měla ráda odmalička a drží mě to doteď. Na lekci si dám pořádně do těla, zapotím se a pročistím si hlavu.
  • Trx jsem si zamilovala z mnoha důvodů, tím hlavním je, že mohu posilovat s vlastní vahou, nezatěžuji kloubní aparát a nepřetěžuji svaly nadměrnou zátěží. 
  • Další formy fitness jako je kruhový trénink, bodyforming, core trénink jsou skvělým doplněním ke každodennímu životu. Beru je jako kompenzaci k sedavému zaměstnání a skvělý koníček k mimoškolním aktivitám.
 • assignment Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového