<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
 • O lektorovi

  V mých hodinách současného a klasického tance ve vás chci rozvinout rytmus a vaši tanečnost. Zkrátka, chci Vám předat kousek sebe v podobě tance. Budu se na Vás těšit.

  V hodinách klasického tance se budeme věnovat standardnímu průběhu hodiny počínaje tyčí, volností a skoky na závěr. Díky klasice si osvojíte správné držení těla a rovnováhu. Klasický tanec má svá jasně daná pravidla, které bych vám ráda předala. 

  V současném tanci (contemporary dance) máme mnohem víc volnosti. Začátek každé hodiny budeme věnovat warm upu, zahřejeme se a protáhneme tělo. Postupně procvičíme jednotlivé části těla, izolace a ke konci hodiny se budeme věnovat krátkým variacím. 

  Úspěchy

  Baby Balet Praha-členka souboru, pravidelná představení (Tanec Pralesa, Jak se dělá tanečník…)

  Balet Praha Junior-členka souboru, pravidelná představení (Nulová gravitace, Kouzelná flétna, Stvoření tance…)

  Absolutorium – DiS. 

  Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

  Tanci se věnuji od svých 4 let. Prakticky od té doby, co jsem začala chodit.  Svůj sen jsem dotáhla až do konce – tanec jsem vystudovala, je mou radostí i denním chlebem. Jsem absolventkou konzervatoře Taneční centrum Praha, kde jsem získala vzdělání klasických, moderních tanečních technik a metod s inscenační praxí současného tanečního divadla. Zároveň jsem byla členkou studentských tanečních souborů – nejprve Baby Baletu Praha, posléze Baletu Praha Junior. Během studia jsem se zúčastnila Letních tanečních škol a workshopů, Mezinárodních týdnů tance, zájezdů do Belgie, Royal Ballet School Antwero. Taneční techniku i jevištní zkušenosti jsem získala pod vedením významných českých i zahraničních pedagogů – Vlasty Schneiderové, Antonína Schneidera, Lindy Svidró, Pavly Königsmarkové, Samuela Delvauxe, Attily Egerháziho,  Petry Padriánové, Jeanne Solan, Kevina Durwaela, Agurtzane Pérez Olóriz, Kateřiny Riedlové, Evy Plockové, Béla Kéri Nagy a mnoha dalších.

 • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového