Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Moje motto: "Nikdy nepromarni šanci zatančit si".

   

  O mně

  Tanec a hudba tvoří nedílnou část mého života. Už od školky jsem byla členkou různých tanečních skupin různých stylů. Ke streetu jako takovému jsem se dostala před několika lety, když jsem během mého pobytu v Ženevě měla možnost poznat jednoho nadaného, místního významného tanečníka. Po návštěvě workshopů různých stylů jsem se rozhodla dát se na dráhu street dance a být součástí dlouholeté a skvěle fungující skupiny QWERTz.

   

  Vzdělání

  Vzdělávání pod vedením zahraničních i českých lektorů jako např. Edwin (CH), Máka a Káka (CZ), Camron (Fr), Hiro (JPN), Lucie Bašistová (CZ), Emilio (CZ), Raduš Lišková (CZ) a další. Jezdím na taneční kempy (např. Streetdance kemp v Jedovnicích), účastním se festivalu tance Dance Life Expo, rozšiřuju své taneční obzory účastí na open class a workshopech v ostatních nejen brněnských tanečních studiích.

   

  Koncept lekcí


  Během svých lekcí se snažím předávat dál energii, kterou mi tanec dává. Choreografie jsou skládány na současné hity a taneční pecky, které dobíjí energii. Ráda se nechávám inspirovat choreografiema např. z klipů zpěvaček jako je Beyoncé či tanečník Matt Steffanina. Mé lekce probíhají v příjemné atmosféře tak, aby si všichni lekci užili, odregovali se od stresu dnešní hektické společnosti a odcházeli s dobrým pocitem :-) Na závěr si pro Vás vždy připravím krátké posilování.
  Přijďte si se mnou dobít baterky! Těším se na vás!

 • Kurzy 1

  Pondělí 13. 9. 2021

  Total body workout

  pondělí 13. 9. 2021 19:00–20:00 (60 minut)
  pro všechny, lekce: 1 / 13
  Zámeček Hybeška - sál H2, Brno
  Lucie Mokrá
  0 Kč (13 lekcí)
  13 lekcí
  1 890 Kč
  xaupe