<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
 • comment O lektorovi

  Jsem studentkou veteriny a ráda se ve volném čase věnuji fitness aktivitám a to již spoustu let.

  Ke cvičení jsem se dostala přibližně ve 14 letech přes tanec. Začínala jsem street dancem, postupně jsem se ale nakonec dostala spíše k fitness stylům jako je zumba, HIIT, deepwork apod. Mou největší láskou se ale stal PILOXING, který mě okouzlil svou osobitostí a energií, kterou pomáhá ženám cítit se elegantně, sexy a plný energie (v překladu motto piloxingu SSP - "sleek, sexy, powerful"). Piloxing spojuje více efektivních cvičebních prvků (box, pilates, tanec), které si člověk prostě zamiluje. Piloxing je zjednodušeně řečeno intervalové cvičení skládající se z již zmíněných prvků, které se několikrát opakují. Box zajistí účinný aerobní trénink, pilates zase přidá posilovací prvky na zpevnění těla, tanec uvolní nejenom tělo, ale i mysl. Účinnost cvičení je vylepšena zátěžovými rukavičkami, které si klientky mohou (ale nemusí) pořídit.

  Cvičení je pro mě skvělou oddychovou relaxací při mém studiu veteriny, přičemž se snažím spojovat poznatky z medicíny se cvičením a více tak porozumět smyslu a účinnosti cvičení. Při mých hodinách se snažím nejenom z lidí vytáhnout maximum, ale zároveň je chci vidět odcházet s úsměvem a nabité novou energií. Základem je komunikace s lidmi (a nejenom hopsání před nimi), umět poradit techniky cviků a hlavně přimět lidi, aby se na mých lekcích cítili uvolněně a sebevědomě.

  Nikdo učený z nebe nespadl a opravdu velkou odměnou pro instruktora je vidět, jak se lidé postupně zlepšují.

  Těším se na všechny na mých lekcích PILOXINGU, buďme SSP!

   

  Vzdělání, zkušenosti:  

  2007-2011: street dance tanečnice

  2010: lekce základů moderního tance pro děti z prvního stupně 

  2009-2011: členka taneční skupiny RV dance juniors (Středočeský taneční pohár)

  2014 - nyní: piloxing

  2017: certifikace - instruktor piloxingu

 • assignment Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového