Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Maki pochází ze severu Čech a tanci se věnuje od dětství. Prošla lehkou baletní průpravou, tréninkem párových tanců, nicméně její srdce zakotvilo u street dance. V současné době se věnuje převážně tanečnímu stylu Waacking. Tento styl důkladně studovala od jeho průkopníků a to jak v New Yorku, tak na Taiwanu, i v Holandsku, kde žila a sdílela s místními tanečníky.

  Dlouhodobě se vzdělávala od takových osobností tohoto stylu jakými jsou Archie Burnett (USA), Princess Lockeroo (USA) Chrissy Chou (TW) nebo Shahin Damka (NL). Aktivně se účastní battlů (jedním z největších úspěchů je semifinále Back to the Style, Pisa, 2018) a je také členem české waackové komunity. Waacking vyučovala na workshopech i v zahraničí (Rotterdam, Belgie). Od roku 2014 je členkou profesionální taneční skupiny JAD Dance Company, se kterou má za sebou celou řadu shows či videoklipů (Adidas, Google Czech, T-Mobile, MSD Singapore, Tvoje tvář má známý hlas).

  Během jejího pobytu v zahraničích vystupovala i na prknech taiwanské opery, či v ulicích Rotterdamu v rámci tradičního Zommercarnival. Má velkou zkušenost i s vedením týmů a choreografií. Její juniorský tým Streetberries se v roce 2017 stal Mistry ČR ve Street Dance formacích 2.ligy. Inspirují ji všechny taneční formy a nebrání se fusion různých stylů a art forem. Její srdce patří funkové hudbě, ale v rámci taneční tvorby ráda experimentuje i s jinými styly. • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového