<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
  • comment O lektorovi

    Marta Korzun je hvězda orientálního tance z Ukrajiny. Z USA do Japonska, z Evropy do Austrálie – její práce je známá a milovaná po celém světě! Krásné linie rukou, energické akcenty, nádherné postoje těla a samozřejmě mimořádné charisma! Martu si prostě zamilujete! Je to krásná, talentovaná a fascinující tanečnice! Nenechte si ujít příležitost zatančit si s ní na workshopech a získat tak spoustu inspirace a nových podnětů pro svůj vlastní tanec!

    Marta Korzun is a belly dance star from Ukraine. From USA to Japan, from Europe to Australia – her work is known and loved all over the world! Beautiful lines of hands, sculpted accents, spectacular posture and of course the extraordinary charisma! All this just make you fall in love with Marta and recharge a lot of energy! She is magnificent, talented and fascinating dancer! Do not miss the opportunity to learn from the best to upgrade your own style of dance!

  • assignment Kurzy 0

    Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

    Zkuste něco nového