<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
 • comment O lektorovi

  Tanečnice a choreografka. Tato krásná a éterická tanečnice, vás učaruje svojí osobností a přístupem na lekci. Její pohyb je velice ladný a inspirativní, až se zdá , že pro Contemporary se přímo narodila! Choreografka Jad Dance Company, sólistka Kaneyho Westa, performerka v mnoha divadelních představení a mnohé další… Lucii prostě musíte zažít!

  Lucie pochází z Hradce Králové. Její cesta k tanci vedla přes moderní gymnastiku na Základní Škole Umění, kde studovala 13 let. Poté pokračovala po dva roky na konzervatoři Pražského tanečního centra. K studiu formálních tanců přidala mnoho workshopů a tanečních škol napříč světem (např. Calabria Arte Danza, Impuls Tanz Festival).

  V roku 2007 se stala členeom JAD Dance Company, kde navázala úzkou spolupráci s producentem, režisérem a v neposlední řadě tanečníkem, Yemim A.D. Vystoupila v nespočet show a projektech, a postupně se jako choreografka dostala až k filmu Kanye Westa, Runaway, které zažilo premiéru na MTV’s Video Music Awards 2010. Poté se vydala také na celosvětovou tour Kanye Westa nesoucí stejný název. Vystoupila v Spojených Státech (SummerFest/Milwaukee; Essence Festival/Superdome New Orleans; Call of Duty XP/Los Angeles; Austin City Limits/Austin; Revel/Atlantic City), Evropě (Sudoeste Festival/Lisboa; Big Chill Festival/UK; Bergen Open Air/Norway; Oya Festival/Oslo; Way Out West Festival/Gotenburg; Flow Festival/Helsinki; Coke Life Music Festival/Krakow), Jižní Americe (SWU/Sao Paulo), Austrálii(Big Day Out/Brisbane, Sidney, Melbourne).

  Její práce pokračovala s dalším raperem, tentokrát klipem k songu „Atoms“ od Turbo T. Double. Změnu zažila ve videoklipu arabského spěváka Googooshe, který režíroval Mehdi Norowzian.

  V roku 2009 byla asistentem Joea Alegada, s kterým vytvořila Jalegado Dance Company, moderní/contemporary taneční skupinu v Praze. Sehrála hlavní úlohy v tvorbě dvou celovečerních tanečních produkcí (Moving Still Point and In Between Worlds) a také v mnohých kratších představeních, které se hráli po celé republice a zavítali také do Německa a Španělska.

  Spolupracovala s choreografy jako Carli Jefferson (UK), Monika Rebcová Daudet Grazai, Jana Burkiewiczová a Pavel Strouhal (Cze), Filipi Escudine (Brazil), Sára Puchowská (PL) nebo Nick Morin (US).

  Zahrála si v muzikálu Quasimodo a v teatrálním cirkusovém projektu Lidoskop, také byla porotcem celorepublikocé soutěže TSR, pomohla vytvořit trutnovský DanceFest a díky kombinaci talentů všestraného tanečníka a choreografa pravidelně pracuje pro světové značky jako Adidas, Blažek, Sykora, Avon, IBM, Schwartzkop, Hilton, nebo také v televizní produkci ČR/SR, vystoupila v Show Jana Krause, Magické noci, To byl náš hit, Krišťálové kriedlo, Medúza a Sportovec roku. 

  Její srdce a duše patři divadelnímu pódiu, a jeden z její cílů je vytvořit fúzi komerčního tance a uměleckého divadelního tance – kultivovat komernční projekty a pozdvihovat tak jejich úroveň a také popularizovat divadelní taneční scénu.

  Lucie má široký záběr a odbornost – moderna, contemporary, jazz, afro, bodydrumming, capoeira a dokonce streetdance. Jako taneční učitel kloubí všechny její zkušenosti do ucelené formy v Dance Academy Prague.

 • assignment Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového