<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
 • comment O lektorovi

  Můj život se odmalička točí kolem tance a sportu. Už od 6 let jsem závodně tančila disco dance, street a jazz dance. Bohužel přišlo zranění a s tancováním jsem musela na rok přestat. A tak jsem se v roce 2014 seznámila s tyčkou a od té doby na ní visím každý den! Pole dance jsem si zamilovala a začala ho tedy i učit. Na střední škole jsem si myslela, že ze mě bude ekonom nebo geopolitik ale hned po maturitě jsem si uvědomila, že hlavní náplní mého života je sport a tak jsem začala studovat vysokou sportovní školu, která je nejenom skvělá ale k pole dance se mi skvěle hodí! A mezi mé další koníčky patří tvorba choreografií, plavání, lyžování, auta, jídlo a Itálie.

   

  Já a pole dance

  Tanec pole dance můžete potkat v několika variantách a proto můj názor je, že vás nikdy nepřestane bavit protože pole dance prvkům není nikdy dost! Sama ze zkušeností vím, že nejdůležitější je na lekci atmosféra a proto se těším na lekce plné zábavy a zároveň dřiny. Na mých lekcích půjde nejen o maximální výkony na tyči, ale také o to aby vás to hlavně bavilo a mohli jsme se společně zasmát a podělit se o to co nám vlastně  jde nebo nejde. Díky mé průpravě ze školy spolu budeme poznávat jak vaše tělo funguje a věřím že i vy sami někdy budete překvapení z toho co vlastně zvládnete a jaké máte možnosti. 

 • assignment Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového