<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
  • comment O lektorovi

    Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, vždy jsem si ale nacházela cestu k latinskoamerickým tancům a salse. Učím v Centru Tance Fit dance, kde mixuji hlavně latino styly. V posledních letech se vzdělávám a inspiruji na různých tanečních workshopech a to se odráží na tom, jak vedu své lekce. Zajímají mne hlavně styly jako salsa, kizomba, bachata a lady styling.

    Při doplnění vzdělání o certifikát lektora tance jsem si zamilovala i jógu, která byla vlastně vždy mou součástí. Učím dětskou jógu a jin jógu pro dospělé a dělá mi to velkou radost. Baví mě se zlepšovat a hlavně předávat dál dobrou energii. 

    Líbí se vám mixovat více tanečních stylů, chcete se cítit sexy a vytvarovat si postavu tak přirozeným způsobem? Fit dance je úžasný kardio trénink při kterém budeme střídat pomalé a rychlé pohyby a sestavovat z nich kombinace a choreografie. Každá lekce je něčím jiná a originální. Zvu vás, které milujete latino rytmy a dobrou náladu! 

  • assignment Kurzy 7