<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
 • O lektorovi

  Tomáš je lektor, člen Dance Academy Prague a profesionální tanečník v Jad Dance Company. Tanci se věnuje od svých 5 let, kdy prošel základní, taneční průpravou a baletem. V 7 letech se začal aktivně věnovat latinskoamerickým tancům (salsa, cha cha, rumba, jive, paso doble, tango) a standardním tancům. V průběhu 6 let, co se věnoval těmto stylům zjistil, že potřebuje posun a začal se věnovat street dance.

  Věděl, že učit se musí od nejlepších a proto aktivně navštěvoval řadu tanečních workshopů a kempů jako Dance 2XS camp, HHM, Choreo Connection, SDK kde se v roce 2014 umístil na 3. místě ve Vogue. Také se jezdil vzdělávat za naše hranice a to do Francie a Anglie.

  Ve své kariéře prošel tanečními skupinami The F.A.C.T. , Institute of TOG kde působil jako tanečník, trenér a choreograf, Projekt AWA se kterou se zúčastnil taneční soutěže WOD, Opatow Flavours.

  Získal zkušenosti se show jako je třeba pořad „Superstar, Tvoje tvář má známý hlas nebo Cycles .“

  Mezi jeho oblíbené styly patří vogue, locking, hip hop, house a contemporary. Snažil se načerpat inspiraci od všech prestižních, tanečních umělců. Jeho první streetový úspěch přišel v roce 2017 na CDT, kdy pod jeho vedením v pozici choreografa a tanečníka získala skupina Institute of TOG, které byl spoluzakladatelem, s choreografií DELETE ve streetových formacích titul mistři ČR. To samé zopakoval v roce 2018 se skupinou Opatow Flavours s choreografií Wasabi. V obouch těchto letech s těmi samými skupinami a choreografiemi získal titul absolutní vítěz streetové soutěže na Dance Děčín a odvezl si putovní pohár.

  Je to lektor s hlavou plnou nápadů, člověk s energii a čistým srdcem, který dokáže vykouzlit skvělou atmosféru a najít v Tobě talent! • Kurzy 0

  Tento lektor momentálně nevede žádné lekce.

  Zkuste něco nového