Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Mé lekce se snažím vést jako takové seance. V úvodu nás čeká relaxace obohacená o myšlenky z krásných knih. Následuje protáhnutí celého těla od hlavy až k patě, asánové části a závěrečná relaxace, která v našem těle krásně nechá dojít cvičení a naplní naši dušičku nádhernými pocity. Lekce obohatí nejen naše tělo, ale i naši mysl a je vhodná pro začátečníky i ty, co nemohou bez pohybu žít. 

  Vystudovala jsem uměleckou školu obor Design oděvu, pracovala jsem jako visual menchendaiser a dlouhé dny trávila v práci a nebyla šťastná ve svém těle. Díky cestě na Srí Lanku, kde jsem se starala o resort a začala cvičit jógu (sama i u místních) a četla hromady pozitivních knih, jsem pochopila, jak moc jsem díky józe šťastná a že to štěstí chci šířit dál. Udělala jsem si kurz Instruktor jógy 2. třídy.

  Pohyb je pro mě přirozenou součástí života a neumím si představit se celý den nehýbat, anebo si nejméně ob den nezacvičit. Ráda se cítím dobře ve svém těle ať už fyzicky, tak i psychicky a k tomu je pohyb nejlepší volba.

 • Kurzy 1

  Středa 15. 7. 2020

  n9w4d