<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
  • O lektorovi

    Celý život se věnuji pohybu (latinskoamerické tance, balet, různé silové a flexi aktivity, běh), zásadní přelom v mém tanečně-sportovním životě představovalo pak setkání s pole dance. A právě pole dance mě následně přivedlo k mému dalšímu objevu – pilates: cvičení kompenzačnímu, rehabilitačnímu, napravujícímu, který jeho autor Joseph H. Pilates vyvinul právě pro stabilizaci těla tanečníků po silově i flexibilitou vypjatých výkonech.
    Na pilates mě současně fascinuje jeho vhodnost „pro každého“ – tanečníka i netanečníka, sportovce i nesportovce, dospělého i dítě, těhotné i zájemce s pohybovými omezeními: díky jasně odstupňované náročnosti (a tedy variantnosti) všech cviků, které na každé své úrovni přinášejí tělu rozsáhlé benefity.
    Mám letité pedagogické zkušenosti (je to má profese :-) a jsem schopná realizovat všechny pozice v různých variantách - nejnáročnějších a samozřejmě i těch vhodných pro začátečníky.

    Instruktorský kurz Pilates jsem úspěšně absolvovala v akreditovaném sportovním a vzdělávacím středisku BP Sport.

  • Kurzy 1