Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Začal jsem tancovat v roce 2005 v rodném Šumperku v The Next Movement. Od roku 2009 žiju v Praze, kde se svými blízkými sdílím lásku k tanci. Jsem také členem skupiny Rhythm of Soul, se kterou se věnujeme house dance. Jedná se o první generaci house dance tanečníků v České republice. Jsem lektorem hlavně street dance stylů, ale věnuji se i józe, movementculture, prostě celkové péči o tělo. Pravidelně se učím od mých zahraničních přátel jako je Karl Kane Wung, Shake a Shannon Mabra, jeden z pionýrů house dance, který mě přijal do legendární Dance Fusion Family.               

  Za podstatný považuju milovat kulturu, hudbu a být její přirozenou součástí. Jsem především freestylovým tanečníkem reprezentující klubovou scénu. Tanec vnímám jako cestu k sobě samému a snažím se umožnit druhým tuto cestu nalézt a pochopit.

  Na lekcích se zaměříme na groove a jednotlivé kroky, které si ukážeme do detailu v různých rytmikách a kombinacích. Budeme si povídat o historii, ale i o vnímání hudby jako takové. Nedílnou součástí bude i péče o pohybový aparát, kde si ukážeme správné techniky protáhnutí a posílení jednotlivých partií těla.

 • Kurzy 5

  Středa 19. 5. 2021

  Neděle 20. 6. 2021

  Úterý 3. 8. 2021

  Pondělí 30. 8. 2021

  Neděle 5. 9. 2021

  y2bwu