Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Začal jsem tancovat v roce 2005 v rodném Šumperku v The Next Movement. Od roku 2009 žiju v Praze, kde se svými blízkými sdílím lásku k tanci. Jsem také členem skupiny Rhythm of Soul, se kterou se věnujeme house dance. Jedná se o první generaci house dance tanečníků v České republice. Jsem lektorem hlavně street dance stylů, ale věnuji se i józe, movementculture, prostě celkové péči o tělo. Pravidelně se učím od mých zahraničních přátel jako je Karl Kane Wung, Shake a Shannon Mabra, jeden z pionýrů house dance, který mě přijal do legendární Dance Fusion Family.               

  Za podstatný považuju milovat kulturu, hudbu a být její přirozenou součástí. Jsem především freestylovým tanečníkem reprezentující klubovou scénu. Tanec vnímám jako cestu k sobě samému a snažím se umožnit druhým tuto cestu nalézt a pochopit.

  Na lekcích se zaměříme na groove a jednotlivé kroky, které si ukážeme do detailu v různých rytmikách a kombinacích. Budeme si povídat o historii, ale i o vnímání hudby jako takové. Nedílnou součástí bude i péče o pohybový aparát, kde si ukážeme správné techniky protáhnutí a posílení jednotlivých partií těla.

 • Kurzy 1

  Dnes

  Letní kemp Dance Academy Prague 2021

  30. 7. - 4. 8. 2021 (komplet program s ubytováním)
  pro všechny
  Hotel Sport Kralupy, Kralupy nad Vltavou
  Eugene, HBO, Klárka, Natálka, Naya, Potkis, Tomáš Böckl, Yemi A. D.
  0 Kč (1 lekce)
  1 lekce
  7 500 Kč
  y2bwu