Centrum Tance logo
 • O lektorovi

  Jsem profesionální tanečnice a lektorka tance. Po absolvování Státní Taneční konzervatoře v Praze jsem dostala své první angažmá v souboru Ballet de Barcelona. Během působení v souboru jsem měla možnost tančit různé role od sborových po sólové, např. Drahokamy v Šípkové Růžence, Umírající Labuť, Arabský tanec v Louskáčkovi a další.
  Po ukončení sezony v 2021 jsem dostala pracovní nabídku v Spojených Státech a tančila jsem jako host se souborem v Dallasu až do nedávna, kdy jsem se vrátila do Prahy.
  Během svého profesního života jsem měla spoustu příležitostí rozvíjet své znalosti o tanci a technice klasického tance a přišla jsem do styku s novými metodami, které s radostí představím svým žákům.

  Ve svém tréninku se zaměřuji na zdravé využití pohybových možností každého jedince. Do tradiční struktury hodiny klasického tance, zapojuji posilovací cvičení na aktivaci a uvědomění vnitřních stabilizačních svalů. Takto obohacený klasický trénink je velmi benefiční pro správné držení těla a jemnou úpravu pohybových nesrovnalostí, které mohou ovlivnit náš každodenní pohyb.
  Tanec a posilování v jednom. Ideální kombinace.

   

 • Kurzy 1

  Středa 1. 6. 2022

  Balet: začátečníci

  středa 1. 6. 2022 20:00–21:00 (60 minut)
  začátečníci, lekce: 6
  Politických vězňů 8 - sál 3, Praha 1
  Stanislava Pinčeková
  860 Kč 1 290 Kč (4 lekce)
  4 lekce
  1 290 Kč
  860 Kč
  vpbdf