Centrum Tance logo
 • Základní informace

  AERIAL HOOP OBJEVUJE STÁLE NOVÉ MOŽNOSTI A CESTY! Čím více triků znáte, tím pestřejší jsou vaše aerial hoop sestavy a choreografie. Aerial hoop tricks and combos jsou lekce aerial hoop, které se zaměřují na důkladné procvičení triků a jejich kombinací. K základním trikům se naučíte nové obměny a variace. Základní kombinace obohatíte novými efektivními přechody. 

  Součástí lekcí je rozcvička a závěrečné protažení. Výuka je vhodná pro ty, kterým přirostl aerial hoop k srdci a chtějí si obohatit svůj trikový repertoár o nové kombinace. Náročnost triků a kombinací určuje nastavená pokročilost, která předpokládá znalost základních triků a kombinací a tedy absolvování kurzu klasického aerial hoop.

  Aerial hoop:

  • Tricks and combos pro mírně pokročilé předpokládá absolvování kurzu pole dance pro začátečníky a mírně pokročilé (případně lze kurz pole dance pro mírně pokročilé paralelně navštěvovat).
  • Tricks and combos pro středně pokročilé předpokládá absolvování kurzu pole dance pro začátečníky, mírně a středně pokročilé (případně lze kurz pole dance pro středně pokročilé paralelně navštěvovat).
  • Tricks and combos pro pokročilé předpokládá absolvování kurzu pole dance pro středně pokročilé nebo pokročilé (případně lze kurz pole dance pro pokročilé paralelně navštěvovat).
 • Kurzy 1

  Čtvrtek 3. 2. 2022

  Aerial hoop: Tricks and combos: středně pokročilí a výše

  čtvrtek 3. 2. 2022 17:45–19:00 (75 minut)
  středně pokročilí a výše, lekce: 5 / 13
  Novákových 22 - sál 1, Praha 8
  Ettelea
  9 lekcí
  3 490 Kč
  2 417 Kč
  tdf2y
 • Lektor tohoto stylu

  Praha a okolí