Centrum Tance logo
 • Základní informace

  Kurz zaměřený na sestavování jídelníčku za účelem tvarování těla a dosažení energie. Lekce kombinuje teoretickou část zaměřenou na debatu nad složením jídelníčku za účelem hubnutí, udržení výkonnosti, dostatku energie a dobré pohody, a k tomu přidává praktickou část cvičební, která nabízí procvičení „rizikových“ oblastí, které trápí většinu žen, ale i mužů.

  Teoretická část představuje základy výživy, nastavení živin, složení jídelníčku v běžném životě, uzpůsobení jídelníčku zvoleným cílům (především hubnutí, ale také výkonnostním cílům). Přednáška a debata nad konkrétními dotazy účastníků kurzu. Po úvodní lekci, která představí základy stravování, jsou jednotlivé lekce věnovány vždy konkrétní otázce: jak si sestavit jídelníček na hubnutí (nebo sportovní/taneční výkon), jak řešit stravování v práci/na cestách, jak se stravovat po večerním cvičení, jak si vybírat základní složky potravy, pitný režim, jak si vybrat dobře v restauraci apod.

  Praktická část nabízí cílené a nenáročné cvičení na problémové oblasti těla: střed těla, boky, stehna, paže, správné držení těla. Cvičení vychází ze základů pilates konceptu a posilování s vlastní vahou těla. Cvičení je určeno i pro začátečníky a klienty s nadváhou. Zakončeno strečinkem.

 • Kurzy 2

  Pondělí 2. 11. 2020

  Středa 4. 11. 2020

  yb7rq
 • Lektor tohoto stylu

  Praha a okolí