Nevíte si rady? Zavolejte nám na 266 190 300. Rádi Vám poradíme.

Vlaďka Matoušková

Vedu lekce těchto stylů:


  • Lady latin dance
  • Latino fitness
  • Párová latina

Vzkaz pro klienty

Jmenuji se Vlaďka Matoušková a v Centru Tance učím latin dance. Na své lekce bych chtěla pozvat všechny, kteří mají rádi pohyb a tanec.

Motto: Když už nemůžeš - můžeš ještě 3x tolik!

Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

2008
Kvalifikační studium pro porotce a trenéry II. třídy, Univerzita Palackého v Olomouci Certifikát: Porotce II. třídy, Trenér II. třídy
2006
Certifikát: Vědecký základ sportovního tréninku, Masarykova univerzita
Certifikát: Instruktor fitness - specializace Spinning, Masarykova univerzita
Kvalifikační studium pro porotce a trenéry III. třídy
Certifikát: Porotce III. třídy, Trenér III. třídy

Trenéři:

V době největších úspěchů mě trénovali na standard Renata Odstrčilová a slovenský trenér Milan Bačiak, na latinu Šárka Kučerová a Marek Dvorník. Dále z českých trenérů například Luboš a Jana Novotní, Jaroslav Kuneš, Jaroslav Kučera. Ze zahraničních trenérů jsem standard trénovala s Michellem Bonsignorim a Monicou Baldasseroni, latinu s Ralfem Müllerem a s Olgou Omelchenko-Müller. Každoročně se vzdělávám na Kongresu porotců a trenérů, kde přednášejí světové i české špičky. V současnosti jsem členem Sportovního centra mládeže, které se podporuje jak páry, tak i trenéry.

Úspěchy

MČR v 10ti tancích – 3. místo
MČR v latině – 6. místo
MČR ve standardu – 4. místo
Berlín – standard 5. místo
Finále IDSF Open Grand Prix Tyrnavia
MČR družstev latina – 2. místo
Magdeburg (Německo) – 2. místo v latině
Krakow (Polsko) – standard 3. místo, latina 4. místo

Koncept lekcí

Začátečníky musím nejdříve seznámit s tím, co jsou latinskoamerické tance a poté se teprve pustit do samotného tancování. Lekci chci vést tak, aby ostatní pobavila, nadchla a aby měli sami ze sebe radost. Lekce jsou určeny pro dívky a ženy každého věku, které se chtějí pobavit a odreagovat od všedního dne.

Život s tancem/cvičením v kostce

Už v šesti letech jsem začala chodit do kurzů disko tanců. Ale pak mě taťka přemluvil, abych začala tancovat společenské tance, tedy standardní a latinsko-americké. Tak jsem se, jako celá rodina, začala věnovat společenskému tanci. V roce 1997 jsem se zúčastnila mé první soutěže v kategorii Děti I D. Za moji taneční kariéru jsem tancovala se třemi tanečními partnery. Teď se tanci věnuji z “druhé strany“ – ze strany porotce a trenéra.

  • Počet nalezených kurzů: 0
Vyhledávám kurzy ...