<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />

LEHKÝ KROK - programy osobního rozvoje

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje“

(Oscar Wilde)

 

„Nic neumím a už je pozdě, abych se něco naučila. Na změnu / pohyb / vyšší pozici / zábavný život / cestování apod. jsem stará / mladá / neschopná / hubená / nepřipravená apod. Nejsem spokojená ve vztahu, v práci, sama se sebou, ale nevím, co mám dělat. Krok do neznáma udělám, až budu připravená. Chybí mi rovnováha, nastavení priorit. Jenže nevím, kam dřív skočit, děti, manžel, rodiče, šéf. Teď už to se mnou půjde jen z kopce… Prostě jsem už taková.“

To je pouze krátký výčet věcí, které velice často slýchávám při vedení tanečních hodin pro dospělé, i mimo taneční studia. Slýchávala jsem je v dobách, kdy jsem v mezinárodních reklamních agenturách vedla týmy. Slýchávám je dnes. U šálku čaje, na návštěvě, v obchodě, v metru... Byly (a občas stále jsou) doby, kdy jsem si podobné řeči říkala i já sama.

Pravdou je, že je v našich vlastních rukách vyvolat vlastní sílu, objevit svoje poslání, odkrýt v sobě neprojevený potenciál. Není to vždy jednoduché. Z vlastní zkušenosti ale vím, že pomáhá odstup, jiný úhel pohledu. Na chvíli se zastavit, dopřát si čas, popovídat s důvěryhodnými lidmi, kteří mohou pomoci najít řešení v sobě samé.

To byl ten důvod, proč jsem se rozhodla sestavit program „Lehký krok“ ve spolupráci s Centrem Tance.

Program má tři podoby. Každá z nich má cíl vás pobavit, pohladit na duši (občas protáhnout tělo ale vždy vyzvat mysl), umožnit setkání s novými lidmi, prohloubit známost se staronovými kontakty. Ale hlavním cílem je přivést každého z nás do důvěrného vztahu sám se sebou, abychom žili lehce a radostně, dle vlastních představ, cílů a potenciálu.

Těším se na viděnou!

Karolina

Tři programy projektu „LEHKÝ KROK“

1. Koučink - individuální sezení

Individuální setkání umožňuje hlubší práci v sebe poznání. Může to být stanovení konkrétního cíle a jeho dosažení. Nebo se může jednat o rozmotání neutuchajícího pocitu, že je načase něco změnit. Možná pouze potřebujete „sparing partnera“, který vám položí ty správné otázky, abyste si ujasnili určité události, priority. Ať už je to tak či onak, individuální konzultace vytváří prostor k (znovu)nalezení vlastního potenciálu. Aby každý krok, který každý den učiníte, byl lehký, radostný a smysluplný.

Přihlášení na individuální sezení: rádi Vás přihlásíme telefonicky na našich kontaktech nebo osobně na recepci. Můžete si vybrat jedno sezení, nebo balíček šesti sezení za zvýhodněnou cenu. Máte-li jakýkoli dotaz nebo potřebujete-li pomoci či poradit, neváhejte se na nás obrátit. Nabídka termínů a lekci vypsaných níže u jednoho či více sezení je orientační, k dispozici po předchozí domluvě jsou i jiné termíny.

=> nabídka: 1 individuální sezení nebo balíček 6 individuálních sezení

 

2. „Čaj o šesté" – malé povídání o velkých věcech

Posezení v příjemné společnosti na ještě příjemnějším místě, se šálkem čaje (ano, třeba i kávy) a pochoutkami, především ale s povídáním o všem možném, co zrychlí nebo zmírní tep, nadchne i zklidní, rozesměje nebo dodá podnět k zamyšlení.  => přehled termínů

První setkání u Čaje o šesté proběhlo v únoru 2016. Atmosféra byla velice přátelská a uvolněná. Můžete se podívat na fotky na facebooku.

 

3. Akce a pobyty

Jednodenní událost, víkendový či delší pobyt se speciálně postaveným programem, na které budu občas zvát i další zkušené lektory (nejen pohybové). Akce a pobyty jsou vždy koncipované, abyste si odpočinuli, nabrali inspiraci a motivaci, protáhli tělo i mysl a mnohem víc. Domů se vrátíte s rancem plným nových poznatků, kontaktů, energie… => Přehled aktuálních termínů  

O Karolině

Práce s lidmi mě vždy mě hodně bavila. Jednak proto, že mě fascinují, okouzlují (a ano, občas i pořádně nadzvednou) způsoby a chování lidí z různých koutů světa. Ale teprve před několika lety, kdy vyvrcholila nepříjemná mezi-lidská situace v pracovní sféře, jsem si naplno uvědomila, že dlouholetá práce s lidmi mi umožňuje hlubší poznání sebe samotné.

Po 12ti letech působení na vysokých pozicích v korporátní sféře jsem v roce 2004 učinila velkou změnu. Dala jsem přednost tanečnímu světu, kterému jsem holdovala od dětství, stráveném v Indonísii. Svět orientálního tance mi už v roce 2000 otevřel nové obzory – kulturní, profesní, cestovatelské, společenské. Tanec se mi „odvděčil“ velkými úspěchy v sólové i skupinové dráze (úžasné Matahari Group a Kazafy Troupe Prague). Přivedl mi do cesty mnoho žen, které mi prokazovaly důvěru a nechaly mě je vést. Díky tanci jsem obdržela pozvání působit a vyučovat v různých zemí světa, na různých akcí a festivalech.

Tanec mi ale především odkryl schopnost vést a motivovat dospělé jedince v překonání sebe samých. A to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodla vytvořit motivačně-zábavný program „Lehký krok“.

Odkud čerpám inspiraci, znalosti a dovednosti?

 • Z vedení týmů v mezinárodních reklamních agenturách v Praze
 • Z „koučování“ tanečních skupin, které se umisťují na tanečních soutěžích v tuzemsku a zahraničí
 • Od roku 2002 úzce spolupracuji s dospělými ženami na lekcích v Praze, ČR a v zahraničí. Tyto zkušenosti jsou k nezaplacení.
 • Nekonečnou inspirací jsou moje neklidné střevíce. Díky své euro-asijské rodině jsem strávila celé dětství v Indonésii, dospívání v U.S.A. Do Prahy jsem přijela budovat kariéru v mezinárodních firmách. Díky reklamní i taneční profesi, včetně mého vnitřního nastavení jsem velmi často na cestách. Proto také tvrdím, že cestování je jeden z nejúčinnějších způsobů, jak žít tady a teď a naplno.
 • Z technik jógy, která propojuje tělesnou schránku s vnitřní silou člověka.
 • Čerpám z vlastních chyb a úspěchů života odehrávajících se na třech kontinentech světa.
 • A samozřejmě čerpám z formálního vzdělání, které se mi dostalo a které si pravidelně dopřávám:
  • University of South Carolina, U.S.A, obor žurnalistika/masové komunikace
  • Výcvik koučů Magdaleny Vokáčové 2015
  • Poweryoga Akademie (Václav Krejčík) 2013
  • Kreativní psaní (Markéta Dočekalová) 2011/2012

Rozhovor s Karolinou Idrisovou: Sebevědomá ve vlastním těle

Doporučit přátelům: