Centrum Tance logo

Léto pro děti a teens 2021

I děti a teens si zaslouží o prázdninách něco parádního zažít. Užívat sluníčka, dělat vylomeniny, skotačit a v tomto přitažlivém obalu se učit novým věcem. O perfektní zábavu na léto se postarají naše lektorky. 

Budeme tančit, létat na kruzích a kolem tyčí, chodit na výlety, řešit záhady, dělat kostýmy a malovat kulisy. A až to všechno ukážeme rodičům, budou chtít být také zase dětmi :) 

Rádi bychom zjistili zájem o tyto akce, který vyjádříte svou přihláškou. Nemusíte hradit dokud nebude jasné, že tyto letní akce budou vládně umožněné. V případě, že se tábory nebudou moci uskutečnit, pak vám bude vrácena kompletně celá uhrazená částka.

Věříme, že v letním období budou aktivity pro děti a teens podporovány. I ve vládě zaznívá, že pohyb dětem chybí. V Janově nad Nisou se konají školy v přírodě a soustředění. Minulé léto jsme v této lokalitě strávili s dětmi krásný týden tanečních i netanečních radostí. Centrum Tance v Praze důsledně dodržuje vládní pokyny a doporučení. Loňské prázdniny se uskutečnily dva příměstské tábory, které slavily velký úspěch u dětí a rodičů. Naším cílem je zabavit i pobavit, motivovat a inspirovat, učit a být příkladem každé malé tanečnici/tanečníkovi, akrobatce/akrobatovi. 

Přihláška

Úterý 6. 7. 2021

Pondělí 2. 8. 2021

Pondělí 16. 8. 2021

Doporučit přátelům: