Kontakty

 • Centrála:

  Centrum Tance
  Allstar Group s.r.o.
  Novákových 20a
  180 00 Praha 8 Palmovka

  Telefonické dotazy: po – pá 9.00 – 17.00 tel.: 266 190 300
  email: info@centrumtance.cz

 • Recepce - Praha

  Václavské náměstí 36, Praha 1

  tel.: 266 190 301

  Politických vězňů 8, Praha 1

  tel.: 266 190 302

  Čáslavská 15, Praha 3

  tel.: 266 190 308

  Novákových 20a, Praha 8

  tel.: 266 190 309

 • Recepce - Plzeň

  nám. Republiky 28, Plzeň

  tel.: 266 190 303

 • Recepce - Brno

  Václavská 237/6, Brno

  tel.: 266 190 305

Nabídka vystoupení

 

Potřebujete ozvláštnit nebo zpestřit firemní nebo soukromý večírek, festival, ples, jubileum, svatbu, oslavu, vánoční večírek, Den dětí, teambuildingovou nebo jinou akci? Rádi byste překvapili oslavence, obchodního partnera, přátele, známé a věnovali jim netradiční dárek? Pak stačí jen oslovit Centrum Tance. Dechberoucí taneční vystoupení Vám ušijeme na míru. Skvělé taneční výkony a stylové kostýmy jsou samozřejmostí.

Po vystoupení nebo kdykoli v rámci akce může, ale nemusí následovat výuka tance, např. v podobě krátkého zapojení diváků.

 

Taneční styly

 

Výběr z našich tanečních stylů a cvičení: laškovný flirt dance, svůdný orientální tanec, zemitý africký tanec, ohnivé flamenco, emocemi nabité latinskoamerické tance (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive), teenagery velice oblíbený street dance, balet, barevný bollywood, svůdný pole dance (tanec u tyče), moderní tance, BOSU, irské tance, samba, step, tajemný tribal, zumba, touch dance, TRX…

Tanečníci všech stylů jsou profesionálními lektory a mají bohaté zkušenosti s vystupováním i s vedením tanečních hodin a pravidelně se vzdělávají v tuzemsku i zahraničí.

 

Cena

 

Ceny jsou smluvní. Při sestavování ceny přihlížíme k charakteru akce a k náročnosti příprav. Cena je vždy šita na míru našemu klientovi.

Je samozřejmě možné zajistit i komponované večery – kombinace několika stylů, vystoupení více tanečníků/tanečnic apod. Při objednávce více vystoupení a pravidelné spolupráci je možné se domluvit na slevě.

 

Reference

 

Naši tanečníci a lektoři zpříjemnili již přes 250 akcí a tančili pro Českou spořitelnu, Českou televizi, TV Novu, Primu TV, Lacoste, Dove, L´Oréal, Harley-Davidson, Hotel Kampa, Corinthia Towers, ZOO Plzeň, Hotel S.E.N., ODS, Metrostav, Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, 2N Telekomunikace, Alpin Pro, hotel Intercontinental, ČEZ,  Holiday Inn Prague Congress Centre, Buddha-Bar Hotel Prague, Hotel Čechie, Auto Kelly, hotel Diplomat, Canon, Městskou část Praha 9, Tuniský národní úřad, lodě Adria a Atlantida, ZŠ Mazurská, ZUŠ Charlotty Masarykové, policii ČR, nejrůznější hrady a zámky (Švihov, Houska, Berchtold, Točník, Štiřín...).

 

Rádi vyhovíme Vašemu zvláštnímu individuálnímu přání či požadavku.