<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Aerial hoop: choreo a kombinace

event středa 20. 02. | 19:30
90 minut

Iveta Kotlabová
Iveta Kotlabová
2 690 Kč

1 345

Aerial hoop: choreo a kombinace

O kurzu

Dechberoucí akrobatický tanec na visutém kruhu kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Součástí hodiny je i cvičení mimo kruh, které zlepší naše schopnosti a připraví nás na složitější triky.

Garance vlastního kruhu! 1 osoba = 1 kruh

Vzkaz lektorky: Akrobacie a tanec ve vzduchu na zavěšeném kruhu, budeme pracovat na tricích a kombinacích, práci s tělem. Na začátku lekce si zaposilujeme a na konci dáme stretching. 

Na lekci s sebou dlouhé legíny a přiléhavé tričko, případně bezprsté rukavice na kolo. 

 

Aerial Hoop

Dechberoucí akrobatický tanec na visutém kruhu kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Akrobacie na kruhu je velice originální a neskonale elegantní, jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat.

Zavěste se do obruče a lekci za lekcí překonávejte sama sebe.

Co s sebou?

Na lekce doporučujeme dlouhé legíny a přiléhavé tričko, ponožky nebo návleky, případně bezprsté rukavice na kolo.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Iveta Kotlabová

Iveta Kotlabová

Můj život se odjakživa točí kolem umění. Od dětství jsem tvořila, malovala a tančila. Školní léta jsem naplnila oborem grafický design a propagace, ale u oboru jsem nezůstala a už za studia jsem začala s výukou tance. V září 2009 jsem poprvé vkročila do sálu s tyčemi a od té doby tam trávím více a více času. Abych si aktivity trochu zpestřila…

Více na profilu lektora