O Centru Tance

Náš slogan je Pohybem ke zdraví a kráse a nejsou to jen slova do větru, ono to funguje! Tančíme a cvičíme s vámi už víc než čtvrt století (od roku 1997) a za tu dobu jsme se to naučili opravdu dobře :-), jak potvrzují i recenze od našich klientů. 

Na čem si zakládáme?

1) Otevřenost – radost z pohybu předáváme s láskou a nadšením každému, kdo k nám přijde. Ať je vám 15, nebo 80, jste žena, nebo muž, ať si o svých pohybových schopnostech myslíte cokoliv… lekce jsou otevřené každému. 

2) Dostupnost – nechceme, abyste to k nám měli daleko, proto jsou naše největší pražské sály přímo v centru na Václavském náměstí. Blíž k metru už to nejde :-). V Brně se na vás těšíme na Václavské a v Horní.  

3) Nejširší nabídka – pod jednou střechou u nás můžete vyzkoušet přes 30 stylů tance a cvičení, např. zumbu, salsu, jógu, orientální tanec, balet, pole dance, akrobacii na kruhu, muzikál, zdravotní cvičení, contemporary, K-pop nebo street dance. Partnera nebo partnerku nepotřebujete, 99 % našich kurzů je koncipovaných pro sólo tanečníky.

4) Kvalita – sbíráme od vás zpětnou vazbu, abychom vám poskytli služby té nejvyšší kvality. Lektoři jsou profíci ve svém oboru, ale především zkušení pedagogové, kteří se neustále vzdělávají a účastní mezinárodních soutěží, recepční se školí, nakupujeme nové pomůcky a neustále vylepšujeme sály i celé pobočky.

5) Přátelské prostředí – i když jsme jednou z největších tanečních škol v ČR, je u nás pořád velmi rodinné prostředí a chceme, abyste se u nás cítili jako doma. Milé recepční, zkušení a empatičtí lektoři a osobní přístup (aby ne, když k nám chodíte klidně 15 let v kuse a už dávno se známe jmény :-)).

 
Co pořádáme:

Důležité informace