O nás / Kontakty

Umíme tančit. Umíme cvičit. Umíme spoustu dalších věcí. S láskou a nadšením předáváme radost z pohybu každému, kdo k nám přijde. A umíme to dobře. Protože u nás učí ti nejlepší. Mistři světa, mistři republiky, medailisté. Ale především perfektní lektoři a skvělí lidé. Jsme sice největší, ale tvoříme jednu rodinu: lektoři, recepční, admini, účetní, technici... Verča, Peťka, Helenka, Milan, Míša, Marťa,  ... prostě kámoši.

Přesvědčte se sami a přečtěte si recenze z pohledu našich klientů. :-)


Od roku 1997 tančíme pod hlavičkou Centra Orientálního Tance, od roku 2007 se jmenujeme Centrum Tance. Nenechte se splést názvem, vedle spousty tanečních stylů u nás probíhá mnoho lekcí cvičení, od jógy po fitness. Jsme největší v ČR, ale víc než na množství nám záleží na kvalitě. S tancem nebo cvičením se u nás seznamuje tisíce klientů (troufneme si říci spokojených klientů) pod vedením téměř 90 lektorů. Výuka probíhá v Praze a v Brně.

V roce 2017 jsme oslavili 20 let.

V roce 2018 jsme do naší rodiny přijali taneční školu Dance Academy Prague by Yemi A.D, která byla založena před více jak 15 lety známým a uznávaným choreografem, kreativcem a vizionářem YEMI A.D. 

Dnes v naší nabídce naleznete téměř vše, na co pomyslíte. Dokonce i speciality jako je vzdušná akrobacie, akrojóga nebo strukturální terapie. Že nevíte, co si pod tím představit? Není nic jednoduššího než zkrátka přijít a vyzkoušet: Aerial Hoop, Balet, Bollywood, Contemporary dance, Flamenco, Flirt dance, Indické tance, Latin dance, Moderní tance, Orientální tanec, Pole dance, PortDeBras, Salsa, Samba, Step, Street dance, Tribal, Zumba, Bodyforming, BOSU, Jóga, Jumping, Pilates, Street dance, TRX, Twerk, Shuffle dance, Zdravotní cvičení a další. Nenašli jste, co hledáte? Napište nám! Třeba právě váš styl chystáme do naší nabídky.


Co u nás najdete:

 • pravidelnou výuku
 • otevřené lekce
 • semináře a workshopy s domácími i zahraničními tanečními mistry
 • pobytové akce doma i v zahraničí s výukou tance a cvičení
 • mnoho dalšího ...

Co pořádáme a zjišťujeme:

Lektorky a lektoři Centra Tance se pravidelně vzdělávají u nás i v zahraničí a účastní se mezinárodních soutěží.

Výuka probíhá v klimatizovaných sálech se zrcadly a tanečním povrchem. Samozřejmostí jsou nejrůznější pomůcky pro tanec i cvičení.

Centrum Tance se účastní řady benefičních akcí, adoptovalo dvě africké děti, stalo se kmotrem dvouhrbé velbloudice z plzeňské ZOO a spolupracuje s neziskovou organizací Barevný svět dětí a občanským sdružením LATA. Všechny tyto charitativní akce prožívají společně s Centrem Tance také jeho klienti, kteří se do nich mnohdy aktivně zapojují.  

Pojďte do toho s námi! Uvidíte, že náš slogan nejsou jen slova do větru. Ono to funguje!  

Pohybem ke zdraví a kráse.

Kontakty

Centrála

 • Centrum Tance s.r.o.
  Českomoravská 2255/12a, Praha 9
  Zde není klientské centrum.

  Telefonické dotazy: po–pá 10:00–16:00
  266 190 300
  778 732 789
  Kapacita linek je v současnosti omezená. Prosíme o trpělivost.

  info@centrumtance.cz
  Na každý email odpovíme, prosíme, zkontrolujte i složky SPAM, hromadné apod.

  2800290113/2010 Fio banka

Recepce – Praha

Recepce – Brno

Legenda:

 • - recepce přítomna
 • - recepce nepřítomna

Dance Academy Prague

Další informace