Centrum Tance logo

O nás

Umíme tančit. Umíme cvičit. Umíme spoustu dalších věcí. S láskou a nadšením předáváme radost z pohybu každému, kdo k nám přijde. A umíme to dobře. Protože u nás učí ti nejlepší. Mistři světa, mistři republiky, medailisté. Ale především perfektní lektoři a skvělí lidé. Jsme sice největší, ale tvoříme jednu rodinu: lektoři, recepční, admini, účetní, technici... Verča, Růženka, Helenka, Míša, Marťa, Filip, Vilda ... prostě kámoši.

Co o nás říkají naši klienti? Reference klientů ... 


Od roku 1997 tančíme pod hlavičkou Centra Orientálního Tance, od roku 2007 se jmenujeme Centrum Tance. Nenechte se splést názvem, vedle spousty tanečních stylů u nás probíhá mnoho lekcí cvičení, od jógy po fitness. Jsme největší v ČR, ale víc než na množství nám záleží na kvalitě. S tancem nebo cvičením se u nás seznamuje více jak 10.000 klientů (troufneme si říci spokojených klientů) pod vedením téměř 120 lektorů. Výuka probíhá v Praze a v Brně.

V roce 2017 jsme oslavili 20 let.

V roce 2018 jsme do naší rodiny přijali taneční školu Dance Academy Prague by Yemi A.D.

Dnes v naší nabídce naleznete téměř vše, na co pomyslíte. Dokonce i speciality jako je vzdušná akrobacie, akrojóga nebo strukturální terapie. Že nevíte, co si pod tím představit? Není nic jednoduššího než zkrátka přijít a vyzkoušet: Aerial Hoop, Balet, Bollywood, Contemporary dance, Flamenco, Flirt dance, Indické tance, Latin dance, Moderní tance, Orientální tanec, Pole dance, PortDeBras, Salsa, Samba, Step, Street dance, Tribal, Zumba, Bodyforming, BOSU, Jóga, Jumping, Pilates, Street dance, TRX, Twerk, Shuffle dance, Zdravotní cvičení a další. Nenašli jste, co hledáte? Napište nám! Třeba právě váš styl chystáme do naší nabídky.


Co u nás najdete:

 • pravidelnou výuku
 • otevřené lekce
 • semináře a workshopy s domácími i zahraničními tanečními mistry
 • pobytové akce doma i v zahraničí s výukou tance a cvičení
 • mnoho dalšího ...

Co pořádáme a zjišťujeme:

Lektorky a lektoři Centra Tance se pravidelně vzdělávají u nás i v zahraničí a účastní se mezinárodních soutěží.

Výuka probíhá v klimatizovaných sálech se zrcadly a tanečním povrchem. Samozřejmostí jsou nejrůznější pomůcky pro tanec i cvičení.

Centrum Tance se účastní řady benefičních akcí, adoptovalo dvě africké děti, stalo se kmotrem dvouhrbé velbloudice z plzeňské ZOO a spolupracuje s neziskovou organizací Barevný svět dětí a občanským sdružením LATA. Všechny tyto charitativní akce prožívají společně s Centrem Tance také jeho klienti, kteří se do nich mnohdy aktivně zapojují.  

Pojďte do toho s námi! Uvidíte, že náš slogan nejsou jen slova do větru. Ono to funguje!  

Pohybem ke zdraví a kráse.

Doporučit přátelům:

Kontakty

Centrála

 • Centrum Tance s.r.o.
  Novákových 20a
  180 00 Praha 8 Palmovka

  Telefonické dotazy: po–pá 10:00–16:00
  266 190 300
  778 732 789
  Kapacita linek je v současnosti omezená. Prosíme o trpělivost.
  info@centrumtance.cz
  2800290113/2010 Fio banka
 • Dance Academy Prague

  604 111 661
  danceacademy@centrumtance.cz
  www.danceacademy.cz

Recepce – Praha

Recepce – Brno

Legenda:

 • - recepce přítomna
 • - recepce nepřítomna

Další informace