<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear

O nás

Umíme tančit. Umíme cvičit. Umíme spoustu dalších věcí. S láskou a nadšením předáváme radost z pohybu každému, kdo k nám přijde. A umíme to dobře. Protože u nás učí ti nejlepší. Mistři světa, mistři republiky, medailisté. Ale především perfektní lektoři a skvělí lidé. Jsme největší, ale tvoříme jednu velkou rodinu: lektoři, recepční, admini, účetní, technici... Pája, Růženka, Helenka, Míša, Marťa, Max, Vilda ... prostě kámoši.

Co nás říkají naši klienti? Přečtěte si... 


Od roku 1997 tančíme pod hlavičkou Centra Orientálního Tance, od roku 2006 se jmenujeme Centrum Tance. Nenechte se splést názvem, vedle spousty tanečních stylů u nás probíhá mnoho lekcí cvičení, od jógy po fitness. Jsme největší v ČR, ale víc než na množství nám záleží na kvalitě. S tancem nebo cvičením se u nás seznamuje více jak 13.000 klientů (troufneme si říci spokojených klientů) pod vedením téměř 150 lektorů. Výuka probíhá v Praze, v Brně a Ostravě.

V roce 2017 jsme oslavili 20 let.

K původní výuce orientálního tance se postupně přidala výuka flamenca, afrického tance a latinskoamerických tanců. Dnes v naší nabídce naleznete téměř vše, na co pomyslíte. Dokonce i speciality jako je vzdušná akrobacie, akrojóga, strukturální terapie nebo programy osobnostího rozvoje. Že nevíte, co si pod tím představit? Není nic jendoduššího než zkrátka přijít a vyzkoušet.
U nás najdete mj. Africký tanec, Balet, Bollywood, Flamenco, Flirt dance, Irské tance, Indické tance, Latin dance, Moderní tance, Orientální tanec, Pole dance, PortDeBras, Salsa, Samba, Step, Street dance, Touch dance, Tribal, Zumba, Bodyforming, BOSU, Jóga, Jumping, Pilates, Piloxing, Street dance, TRX, Zdravotní cvičení a další. Nenašli jste, co hledáte? Napište nám! Třeba právě váš styl chystáme do naší nabídky.

 

Mimo pravidelné výuky v kurzech pořádá Centrum Tance semináře s domácími i zahraničními tanečními mistry a pobytové akce s výukou tance a cvičením. Lektoři i absolventi kurzů vystupují na nejrůznějších kulturních a společenských akcích -  jarní festival Dance of Love, který je oslavou lásky k tanci, nebo letní mezinárodní festival Let's Dance Prague International Festival.

 

Centrum Tance je jednou z mála tanečních škol v České republice, která hostí nejvýraznější osobnosti světové taneční scény, organizuje jejich semináře a workshopy a tím umožňuje kontakt laické i odborné taneční veřejnosti se světovými trendy a světovými tanečními osobnostmi.

 

Centrum Tance se účastní řady benefičních akcí, adoptovalo dvě africké děti, stalo se kmotrem dvouhrbé velbloudice z plzeňské ZOO a spolupracuje s neziskovou organizací Barevný svět dětí a občanským sdružením LATA. Všechny tyto charitativní akce prožívají společně s Centrem Tance také jeho klienti, kteří se do nich mnohdy aktivně zapojují. I díky nim má velbloudice Goldie asi 13.000 kmotrů…

 

Lektorky a lektoři Centra Tance se pravidelně vzdělávají u nás i v zahraničí a účastní se mezinárodních soutěží.

 

Výuka probíhá v klimatizovaných sálech se zrcadly a tanečním povrchem, které jsou vybavené pomůckami pro různé taneční styly. Výuka pole dance probíhá v sálech s vyhřívanou podlahou.

 

Vím, co chci. Chci tančit.

Doporučit přátelům:

Kontakty

Centrála:

 • Centrum Tance
  Novákových 20a
  180 00 Praha 8 Palmovka

  info Telefonické dotazy: po – pá 9.00 – 17.00
  phone 266 190 300
  email info@centrumtance.cz
  credit_card 2700123596/2010 Fio banka

 • Dance Academy Prague

  phone 604 111 661
  email manager@danceacademy.cz
  language www.danceacademy.cz

Recepce - Praha

Recepce - Brno

Legenda:

 • phone - recepce přítomna
 • phone - recepce nepřítomna

Další informace