Jak zaplatit

 • Přihlásíte-li se na lekci nebo jinou akci 3 a více dnů před začátkem konání, je nejlepší uhradit ji předem níže uvedenými způsoby a mít tak své místo stoprocentně jisté.
 • Přihlásíte-li se na lekci 2 a méně dnů před začátkem konání, je nejlepší úhrada pomocí platební brány nebo osobně na recepci.

Kurzovné je nezbytné zaplatit v termínu, který vám přijde v e-mailovém potvrzení přihlášky, nejčastěji do 2 pracovních dnů. Pokud nebude platba připsána včas na náš účet, máme právo (můžeme) vaši přihlášku zrušit a místo nabídnout jinému zájemci.

 

Je možné hradit těmito způsoby

1. Online platební bránou

 • odkaz přímo při přihlášení nebo v osobním profilu

2. Bankovním převodem

 • Převodem na účet z ČR
  Číslo účtu: 2800290113/2010 Fio banka
  Variabilní symbol = číslo vaší přihlášky (Číslo je důležité pro identifikaci vaší platby.)
 • Pomocí QR kódu
  QR kód najdete v osobním profilu u konkrétní přihlášky nebo se vám zobrazí po objednání kurzu/lekce.
 • Platbou ze zahraničí
  Převádíte-li platbu ze zahraničí, je nutné uvést číslo účtu v IBAN kodu, který je CZ3620100000002800290113. Poplatky za převod hradí plátce (tj. vy), nikoli příjemce (tj. Centrum Tance). Při platbě zvolte možnost „OUR“. SWIFT / BIC: FIOBCZPPXXX
  Variabilní symbol = číslo vaší přihlášky: Číslo je důležité pro identifikaci vaší platby.
  Fio banka je členem SEPA (Single Euro Payments Area), což umožňuje rychle a levně zasílat platby v EUR. Můžete proto zvolit i typ platby SEPA.
  Adresa majitele účtu je: Centrum tance s.r.o., Novákových 1954/20a, 180 00 Praha 8 

3. Osobně na recepcích (viz Kontakty)

Na všech recepcích Centra Tance můžete hradit hotově, platební kartou, kartou Edenred, měšcem.

4. Fakturou 

Napište nám na info@centrumtance.cz a my vám vystavíme fakturu např. pro vašeho zaměstnavatele (čerpání z fondu FKSP = fondu kulturních a sociálních potřeb). Prosíme o dodání fakturačních údajů: IČO (faktura může být vystavena i na soukromou osobu), název odběratele (společnosti) a jeho sídlo. Vystavujeme také faktury k proplacení společností Benefit Management s.r.o. (Benefit Plus), ale kartu Benefit plus nepřijímáme.

5. Měšcem

Penězi nebo bonusy z měšce můžete zaplatit celé kurzovné nebo pouze jeho část (a zbytek doplatit jinými metodami). Měšcem lze zaplatit online, telefonicky i na recepcích.

6. Benefity a.s.

Platbu je nejlepší provést přes webovou stránku Benefity.cz. My ji dohledáme a spárujeme s vaší přihláškou. Platbu lze uskutečnit také na recepci, ale tento způsob nedoporučujeme, protože postup je v tomto případě složitější a platba se nemusí vždy zdařit. 

7. Kartou Edenred

Postupujete stejně jako s jakoukoli jinou platební kartou (lze s ní hradit i online platební bránou).

8. Kartou Pluxee

Na recepcích přijímáme tuto kartu jako běžnou platební kartu pouze do konce března 2024.

Od dubna 2024 je nejjednodušším a nejrychlejším způsobem platba předem. Stačí nám zavolat během dne, nadiktovat číslo karty a poté sdělit ověřovací kód, který vám přijde v SMS. My za vás pak platbu provedeme. Prosíme o pochopení, že administrativně nezvládneme přijímat platby nižší než 1000 Kč.

Peníze si stejným způsobem můžete vložit i do měšce, ze kterého pak snadno zaplatíte jakékoliv kurzy a lekce.

Platbu kartou Pluxee na recepci nedoporučujeme kvůli časové náročnosti a zhoršenému signálu (což může ztížit doručení SMS s kódem). 

Měšec

 • Virtuální konto, které vám vytvoříme automaticky při registraci na našem webu. 
 • Můžete si do něj nahrát libovolnou hotovost, benefity zaměstnavatele (Sodexo apod.) a platit jím za kurzy a jiné akce za sebe i za jiné klienty Centra Tance.
 • Hotovost do měšce nahrajete pomocí identifikačního čísla svého měšce, které zadáte při úhradě převodem jako variabilní symbol.
 • Nahrát hotovost do měšce můžete i na recepcích a můžete do něj vložit i hodnotu prodejného dárkového poukazu.
 • My vám do něj nahráváme bonusy (např. 4 % po skončení pravidelného nebo otevřeného kurzu, který jste uhradili v plné výši), popř. vám do něj vracíme kurzovné.
 • Peníze uložené v měšci mají neomezenou platnost.
 • Vracení peněz z měšce není možné, je ale možné na váš pokyn převést jeho hodnotu do měšce jiného klienta.
 • Měšcem lze hradit vše, s výjimkou pronájmů a akcí, které se nekonají v Centru Tance (např. víkendů a dovolených).