Centrum Tance
Začíná 26. 02. 2020
Skupinové pyramidy

Skupinové pyramidy

(AKRP64678, otevřená lekce, začátek: 26. 2. 2020, konec: 26. 2. 2020)

Příznaky této balanc mánie: zaujetí činností, zvýšená euforie, veselá až bujará nálada, zvýšení sebevědomí, zrychlení psychomotorických dovedností, objevení vlastního talentu, posedlost návykovou aktivitou…  Když se k nám přidáš po těžkém dnu v práci, konečně zažiješ nějakou legraci! V prostoru budeme pilovat balanční kvízy,… (pokračování níže)

středa 26. 02. | 18:00
60 minut

EvoLucie
EvoLucie

200

Skupinové pyramidy O kurzu

Příznaky této balanc mánie: zaujetí činností, zvýšená euforie, veselá až bujará nálada, zvýšení sebevědomí, zrychlení psychomotorických dovedností, objevení vlastního talentu, posedlost návykovou aktivitou… 

 • Když se k nám přidáš po těžkém dnu v práci, konečně zažiješ nějakou legraci!
 • V prostoru budeme pilovat balanční kvízy, a všechna únava hned rychle zmizí. 
 • Skupinová akrobacie je týmový sport, avšak nezůstaneš z toho na šrot. 
 • Staneš se součástí unikátních póz, u nás můžeš chodit i bos. 
 • Probudíme tvořivost v každém z nás, ve veselém prostředí to půjde snáz.
 • Pojď se bavit, pojď se smát, v pyramidách si chceme radost předávat.

 

Aerial Hoop

Dechberoucí akrobatický tanec na visutém kruhu kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Akrobacie na kruhu je velice originální a neskonale elegantní, jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat.

Zavěste se do obruče a lekci za lekcí překonávejte sama sebe. 

Co říkají klientky o lekci aerial hoop

 • Na hodině aerial hoop jsem se cítila výborně, je to nová zkušenost a ráda bych ji více rozvíjela.
 • Lekce byla vedená v milém prostředí bez přehnaných požadavků či konkurence.
 • Na lekci mi byl příjemný přístup lektorky, byla to super zkušenost a doporučuji si to vyzkoušet!
 • No stress, je to super protažení vlastní váhou těla, byl dostatek času na procvičení a hlavně měl každý svůj kruh!
 • Své kamarádce bych řekla, že je to krásná a elegantní aktivita, zároveň je to výzva a zjistíš, jak jsi na tom se silou.

Pro koho je aerial hoop vhodný

Aerial hoop je vhodný i pro někoho, kdo v kanceláři za počítačem tráví 8 hodin denně. Je vhodný také pro člověka, který nechodí do posilovny, nemá žádné sportovní základy a nemá sílu. Síla se totiž získává a buduje postupně s pravidelným tréninkem. Kurz bude veden od nejmenších a nejméně náročných krůčků po ty větší. V začátcích nebudeš dělat těžké silové prvky, které bys nezvládla. Kromě toho lektorka ti bude celou dobu k dispozici, bude ti pomáhat a hlavně tě bude jistit. Pokud se ti honí hlavou, zda to bude bolet, nemusíš mít strach. Vem si dlouhé legíny a tričko s dlouhým rukávem. Oblečení zabrání přímému kontaktu kůže s obručí a uchráníš se tím před zbytečnými modřinami.

Co s sebou?

Na lekce doporučujeme dlouhé legíny a přiléhavé tričko s dlouhým rukávem kvůli bezpečnosti, při akrobatických prvcích se tím uchráníte zbytečných modřin nebo sedřené kůže, ponožky nebo návleky, případně bezprsté rukavice na kolo.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

EvoLucie

EvoLucie

Aerial hoop je pro každého. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a zábavných lidí, kteří to nikdy nevzdávají. Budou pro Vás inspirací při cestě za osobními pokroky. Vzdušná akrobacie je atraktivní nejen kvůli propojení silových akrobatických prvků s uměleckým tanečním vyjádřením. Ale také proto, že formuje postavu, zvedá sebevědomí,…

Více na profilu lektora