Centrum Tance logo
TS: Tango de Praga

TS: Tango de Praga

(EP70775, pravidelný kurz, začátek: 15. 9. 2020, konec: 23. 3. 2021)

Tango můžeme tančit v páru nebo sami, ale také můžeme použít rekvizitu a tančit se židlí, pod židlí, na židli, vedle židle. O tom je náš kurz – tango se židlí na 1000 způsobů. Skupina Tango de Praga se specializuje na choreografie v tangovém duchu, z posledních kousků se můžete podívat třeba na tyto tři: Tango de Praga 1 /… (pokračování níže)

úterý 02. 02. | 18:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 750 Kč

2 000 Kč

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat
TS: Tango de Praga O kurzu

Tango můžeme tančit v páru nebo sami, ale také můžeme použít rekvizitu a tančit se židlí, pod židlí, na židli, vedle židle. O tom je náš kurz – tango se židlí na 1000 způsobů. Skupina Tango de Praga se specializuje na choreografie v tangovém duchu, z posledních kousků se můžete podívat třeba na tyto tři:

Tango de Praga 1 / Tango de Praga 2 / Tango de Praga 3

 

V následujícím semestru se vrátíme určitě k choreografiím Hra o trůny, It´s me a také k choreografii, kterou jsme tvořili v květnu a červnu 2020 a která zatím není zveřejněná. Nové tváře jsou vítány, ale spojte se prosím přímo se mnou - s lektorkou Nikol Mikeskovou, nebo přijďte na konkurz který proběhne 6. 9. nebo si přijďte vyzkoušet spolupráci do jedné z prvních lekcí. Na začátku kurzu prosím případně počítejte s malým samostudiem, ale nebojte se videomateriálů máme hodně. Na všechny se těší Nikol

 

Flirt dance

Smyslný tanec, který zdůrazňuje ženskost - to je flirt dance.

  • Smyslné protažení celého těla
  • Posílení tradičně diskutabilních ženských partií
  • Úchvatné a nápadité choreografie
  • Trocha extravagance a hravosti
  • Principy postaveny na S-faktoru, při kterých uvolníte tělo i mysl

Co více si přát? Probuďte v sobě ženu.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora