Flirt dance
TS Independent flirt
Kurz "TS Independent flirt" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

TS Independent flirt

(EP81977, pravidelný kurz, začátek: 23. 2. 2024, konec: 28. 6. 2024)

Taneční skupina je uzavřená a lze do ní přistoupit pouze se souhlasem vedoucí lektorky. Informujte se mailem, telefonicky nebo osobně na recepci. Noví členové mohou být zapojeni v případě, že obstojí v konkurzu do taneční skupiny. Konkurz lze domluvit individuálně, pokud není vypsán veřejně.

Tento kurz startuje již svůj šestý rok, pokud se nepletu. Ustálené složení osmi tanečnic je tady poslední tři roky a loni jsme dokonce naše řady rozšířily. Věnujeme se stylu zvanému flirt dance a primárně se v kurzu zaměřujeme na choreografii, s níž se na konci semestru vystupuje (vystoupení není povinné, kurzu se můžete účastnit i bez ambice vystupování).

V rámci kurzu se věnujeme i S faktorovému cvičení, chůzi, práci s hudbou atd. Primární je ale zaměření na choreografii. V podzimním semestru náš čeká choreografie nová, zatím ale nikdo netuší, jaká choreografie to letos bude.

Z předchozích choreografií se můžete podívat třeba na Great Gatsbyho nebo na naši Leteckou sestavu

Na všechny se v další sezóně moc těším

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy. Snažím se tanec předávat jako celek. Nejen kroky, ale práci s hudbou, emoce, práci rukou, atd. Sama tancem žiji a jak se do tance zamilovat a začít vše prožívat skrze něj, se také snažím předat…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů