Fit dance
Fit dance
Kurz "Fit dance" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Fit dance

(FDP81233, otevřený kurz, začátek: 19. 9. 2023, konec: 6. 2. 2024)

Vánoce se blíží a stejně tak i naše poslední FitDance lekce v tomto roce. Pojďte si ji společně užít ve vánočním stylu s outfitem v bílé a/nebo červené barvě a ideálně i tematickými doplňky a já se na oplátku stanu Ježíškem, který vám splní vaše taneční přání. A možná budou i dárečky…  :-) Těším se na vás, Vaše Simona 

Fit Dance je taneční fitness program, který spojuje sport, pohyb, tanec a zábavu. Při lekci Fit Dance se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Důraz je také kladen na to, aby si každá tanečnice i každý tanečník lekci maximálně užili a odešli s dobrou náladou.

Nelekněte se, Fit Dance je prostě párty. Kroky a prvky se nevysvětlují, ale protože se opakují, postupně vše pochytíte a začnete si lekci užívat. A vůbec není nutné tančit přesně jako lektorka – každý jsme jiný a každý i jinak tančíme, důležité je být neustále v pohybu.

Každý lektor vnáší do lekcí sám sebe, své prvky a kroky, a proto lekce nejsou u různých lektorů stejné. Někdo víc tančí, někdo víc cvičí, někdo je rychlejší a jiný zase pomalejší. Najděte si svého lektora, kterého si zamilujete.

Fit Dance vychází z nejrůznějších stylů, jako jsou latina (samba, cha-cha, jive...), salsa, brazilská samba, merengue, moderní hudba, house dance, hip hop, ladies dance, street dance, MTV dance apod. Fit Dance si zakládá na jednoduchých variacích, dobré náladě, na lekcích podpořených skvělou hudbou. Každá lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou, což napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! 

Bavte se. Spalujte. Užijte si každou minutu.

Simona Vosátková

Simona Vosátková

Tanec a hudba jsou mojí vášní již od malička, kdy jsem s rodiči vymetala všechny dětské diskotéky a pořád dokola poslouchala CD s nejrůznějšími písničkami. Moje taneční a hudební nadšení mi zůstalo dodnes a jsem ráda, že ho můžu rozvíjet právě jako lektorka Fit Dance. K tomuto tanečnímu stylu jsem se dostala od závodního aerobiku, který byl mým…

Více na profilu lektora