<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 07. 08. 2019
Flamenco technika Estamos aquí

Flamenco technika Estamos aquí

(FP63215, letní škola, začátek: 7. 8. 2019, konec: 8. 8. 2019)

Technika Flamenca - Estamos aquí V tomto kurzu se zaměříme na uvědomění si celého těla. Budeme se soustředit na opravování sebe sama v zrcadle a na prezenci při tanci. Pracovat budeme s “marcaje” na 12tidobý compás. Cílem je vytvořit si vlastní způsob, jak se učit pohybům a tanci. Kurz je určen pro každého flamencového studenta… (pokračování níže)

středa 07. 08. | 16:00
60 minut

Sára Edrisová
Sára Edrisová

330

Flamenco technika Estamos aquí O kurzu

Technika Flamenca - Estamos aquí

V tomto kurzu se zaměříme na uvědomění si celého těla. Budeme se soustředit na opravování sebe sama v zrcadle a na prezenci při tanci. Pracovat budeme s “marcaje” na 12tidobý compás. Cílem je vytvořit si vlastní způsob, jak se učit pohybům a tanci. Kurz je určen pro každého flamencového studenta, který chce zdokonalit svůj taneční projev.

Flamenco

Ohnivá Andalusie. Černovlasí Španělé s uhrančivými pohledy. Temperamentní dívky s havraními vlasy a bohatou sukní. Klapot kastanět. Uchvacující rytmy linoucí se z kytary... Slyšíte je? Vidíte ten bujarý a přesto ladný i ženský tanec před sebou? Rádi byste dostali do krve něco z flamenca? Připravili jsme pro vás semináře i pravidelné kurzy. 

Začátečníky učíme Sevillanas a Tangos. Pokročilejší účastníky kurzů si zatančí Bulerias, Alegrías, Rumba - Gitana a Fandangos.

Vamos a bailar! S chutí do tance!

 

Co s sebou?

Doporučujeme širší delší sukni, kterou rafinovaně dotvoříte pohyb při tanci a na vršek upjatější top či body. Důležitá je obuv, můžete si pořídit speciální obuv na flamenco, ale stačí také boty s pevnou odpruženou podrážkou. Ujistěte, že mají širší podpatek a koženou podrážku.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Sára Edrisová

Sára Edrisová

K flamencu jsem se dostala úplnou náhodou roku 2007 už jako třináctiletá. Spolu s Martinou Lohniskou jsme navštěvovaly hodiny flamenca naší milované prof. Táni Krištůfkové v Centru Tance. Zjistila jsem, že flamenco je moje vášeň, poslání a život. Začala jsem tedy navštěvovat semináře španělských flamencových učitelů a díky doporučení Táni…

Více na profilu lektora