Centrum Tance logo
Začíná 14. 07. 2022
Flamenco: začátečníci a výše

Flamenco: začátečníci a výše

(FP78459, seminář, začátek: 14. 7. 2022, konec: 14. 7. 2022)

Speciální workshop pro tanečnice latinskoamerických tanců, který ukazuje techniku flamenka pro použití v paso doble – s důrazem na práci paží a rukou. Vhodné od pokročilých začátečníků se základní znalostí charakteru tance paso doble.

čtvrtek 14. 07. | 18:00
90 minut

Saša Rohlíková
Saša Rohlíková

390 Kč

Flamenco: začátečníci a výše O kurzu

Speciální workshop pro tanečnice latinskoamerických tanců, který ukazuje techniku flamenka pro použití v paso doble – s důrazem na práci paží a rukou.

Vhodné od pokročilých začátečníků se základní znalostí charakteru tance paso doble.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme širší delší sukni, kterou rafinovaně dotvoříte pohyb při tanci a na vršek upjatější top či body. Důležitá je obuv, můžete si pořídit speciální obuv na flamenco, ale stačí také boty s pevnou odpruženou podrážkou. Ujistěte, že mají širší podpatek a koženou podrážku.

Saša Rohlíková

Saša Rohlíková

Se Sašou se můžete blíže seznámit prostřednictvím videomedailonku. Výživová poradkyně, osobní, taneční a fitness trenérka, absolventka kurzu Metodika behaviorální terapie obezity, absolventka řady nadstavbových výživových a trenérských kurzů, především se zaměřením na sportovní výživu, specialistka na práci s klienty s obezitou. Spolupracuji na…

Více na profilu lektora