<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Jarní Pole Dance PARTY!

Marie Bubeníková Lea Pialová
Marie Bubeníková, Lea Pialová

0

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Jarní Pole Dance PARTY!

O kurzu

Vítáme všechny nadšenkyně pole dance, které se rády baví. 

Čeká vás jarní atmosféra, řádění na tyči, povídaní a spousta zábavy s našimi lektorkami pole dance - Léňou, Maruškou a Leou. 

Doladit se můžete jarními doplňky - kytičky do vlasů, čelenka, veselé oblečení, apod. Fantazii se meze nekladou!

Jako překvapení si můžete připravit své vystoupení :-)

S sebou: něco dobrého k pití, k zakousnutí, hadříky na sebe, na tyčku (kostým na vystoupení), dobrou náladu a v případě přespání v Centru Tance i spacák či deku (přespání samozřejmě dobrovolné - jen kdo bude chtít).

V sobotu 21. 4. 2018 si nenechte ujít workshopy:

9:00  Contempole s Maruškou
10:00 Pole Exotic s Leou

Přihlašování na workshopy probíhá zvlášť.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci rozvíjet svůj potenciál a objevovat vlastní hranice.…

Více na profilu lektora
Lea Pialová

Lea Pialová

Motto: ,,Kouzlo života spočívá v objevování našich skrytých možností!" V životě jsem zkusila všechny možné sporty od házené, přes moderní tanec a fitness až po pole dance. S tancem na tyči jsem začala, když jsem potřebovala shodit nějaké to kilo, hledala jsem něco, u čeho bych konečne zůstala, co by mě bavilo, ale zjistila jsem, že pole dance…

Více na profilu lektora