<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Pole dance: Mírně pokročilí

Veronika Říčková
Veronika Říčková

4 490

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Pole dance: Mírně pokročilí

O kurzu

Náplň výuky plynule navazuje na látku probranou v kurzu pole dance pro začátečníky v předchozím semestru.

Vzkaz od lektorky: Probereme techniky a prvky, které budeme i kombinovat a naučíme se krátkou sestavu. Součástí lekcí bude posilování a protažení.

Kurz je určen pro osoby starší 18 let.

GARANCE VLASTNÍ TYČE: 1 TYČ = 1 TANEČNICE

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Veronika Říčková

Veronika Říčková

Jmenuji se Veronika a miluji pole dance. Jako mladá maminka mám mnoho zkušeností s tím, jak překonávat hranice vlastního těla i mysli. Přijďte si to se mnou vyzkoušet i Vy a uvidíte, že Vam tanec u tyče pomůže vyrýsovat tělo, užít si spoustu zábavy, odreagovat se a získat skvělý pocit ze sebe sama. Motto: Nic není nemožné!

Více na profilu lektora