<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Pole dance: Středně pokročilí

event středa 19. 12. | 18:30
90 minut

group 5 lektorů
2 690 Kč

225

Pole dance: Středně pokročilí

O kurzu

Kurz je pojatý jako dokonalé a velké opakování prvků a kombinací pro mírně a středně pokročilé.

Vzkaz od lektorky: Nestihli jste se na kurzu v semestru všechno naučit dokonale? Tak to přijďte na tyto lekce. Zopakujeme kombinace a triky ze semestru, možná přidáme i nějaké, jaké ještě neznáte. A abych i já zkusila něco nového, společně si i zatančíme.

Kurz je určen pro dámy starší 18 let.

GARANCE VLASTNÍ TYČE: 1 TYČ = 1 TANEČNICE

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Michaela Brejchová

Povídání připravujeme ...

Více na profilu lektora

Ekaterina

Povídání připravujeme ...

Více na profilu lektora
Roman Gemrot

Roman Gemrot

Specializuji se na pohyb všeobecně. Fascinuje mě, co vše lidské tělo dokáže a jak je možné využít jej jako nástroj k lepšímu životnímu stylu a pevnému zdraví nejen díky zdravé a vyvážené stravě. Vytvářím z vlastních zkušeností různé typy individuálních tréninků a lekcí s nápady jak, co nejvíce využít pohybu lidského těla s velice osobitým a…

Více na profilu lektora

Vita

Povídání připravujeme ...

Více na profilu lektora