Pole dance
Pole dance: mírně pokročilí a výše
Kurz "Pole dance: mírně pokročilí a výše" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Pole dance: mírně pokročilí a výše

(GP81071, pravidelný kurz, začátek: 21. 9. 2023, konec: 8. 2. 2024)

Do kurzu lze nastoupit i v jeho průběhu pokud jste alespoň mírně pokročilé (dokončený začátečník je málo). Lektorka vám zadá lehčí prvky, případně se vám bude více věnovat v rychlejším tempu. Lekce tak může být náročnější. 

Kurz pro mírně pokročilé a pokročilé poledancerky. Nové prvky a kombinace, choreografie, techniku a mnoho dalšího, vám předají lektorky Maruška Bubeníková a Lucka Otradovská. Lektorky se budou střídat ob týden. 

Lucie

Lucie

Lucka má několikaletou praxi jako lektorka pole dance. Vedla studio Destiny-Vyšehrad, než ji zasáhly mateřské povinnosti, a proto tuto pozici opustila. Je příjemná, energická, empatická a trpělivá ke klientům. Současně je to skvělý pedagog a týmový hráč. Je ochotna vzdělávat se a získávat nové pracovní zkušenosti, sama sleduje nové trendy v oboru…

Více na profilu lektora
Marie Krakovčíková (Bubeníková)

Marie Krakovčíková (Bubeníková)

Motto: Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.  Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci…

Více na profilu lektora

Aktuální nabídka podobných kurzů